Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Let’s learn English, play games, do projects and have fun (ЗОШ №28)
16.12.2017, 13:19

Кожна дитина – це цілий світ емоцій, думок, творчих ідей та неординарних дій. Кожна дитина – це особистість, що потребує уваги та розуміння. Кожен учень – це нова усмішка для вчителя. Щоб діти посміхались та з задоволенням вивчали англійську мову в Миколаївській ЗОШ №28 були створені уроки - проекти для учнів різних класів.

Так, учні 2 класів разом з вчителем Кривонос Т.В. працювали над проектом “My New School Bag”. Діти грали в гру “Pack your bag”, складали міні діалоги “What’s in your bag / pencil – case? – It’s a …”, малювали свої нові портфелі та улюблені шкільні речі і складали розповідь про них.

Учні 5 класів разом з вчителями Андрющенко О.В. та Манцуровою О.В. працювали над проектом “It’s tasty, but not healthy.” Діти активно включились в гру “Yummy – Yucky”, складати «кодекс» правильного харчування та розподіляли продукти на «healthy – unhealthy». На завершення діти створювали власні буклети правил здорового харчування.

Для учнів 7 класів вчителі Кривонос Т.В. та Луцик Н.В. було організували проект “My Household Chores”. Учням потрібно було створити постер про розподіл домашніх обов’язків в родині (реалізація змістових ліній – «Громадянська відповідальність») та аргументувати необхідність дотримання чистоти та порядку (реалізація змістових ліній – «Здоров’я і безпека»).

Учні 9 класів працювали над проектом “Health is the best wealth” разом з вчителями Заудальскою Н.О. та Манцуровою О.В. Діти демонстрували свої комунікативні навички та вміння складати діалоги за поданими мовними кліше. Вони розігрували ситуації спілкування “At The Doctor’s” з використанням медичних реквізитів та створювали медичні буклети з рекомендаціями про дотримання здорового способу життя (реалізація змістових ліній – «Здоров’я і безпека»)

Вчителі впевнилися, що проектна діяльність створює простір для творчого пошуку, розвитку пізнавальної активності учнів, формування комунікативних навичок, реалізації компетентнісного потенціалу та інтегрованих змістових ліній.

Прес-центр школи

Schoolbag_2 Healthy_food Health_1 Chores_1

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1148
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018