Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Майстер – клас «Горизонтальний пластичний балет» в ДНЗ №1 «Північному сяйві»
23.02.2018, 13:42

У ДНЗ №1 «Північне сяйво» відбувся майстер – клас для інструкторів з фізичної культури м. Миколаєва «Горизонтальний пластичний балет – фізкультурно – корекційна робота за авторською технологією М.М.Єфименка».

Під час презентації учасники методичного об’єднання були ознайомленні з етапами впровадження методики М.М. Єфименка в дитячому садку та з методичними вимогами до проведення пластик – шоу, його напрямами, формою роботи у загальній системі фізичного виховання дошкільників.

Практична частина майстер – класу включала в себе різні напрями горизонтального пластичного балету.

Хлопчики старшого дошкільного віку під час пластик – шоу – атлетико і, водночас, предметного пластик – шоу «Велика мрія маленьких човників» вирушили у сміливу подорож від тихого берега річки Південний Буг до неокрайого Чорного моря. Долати складні перешкоди їм допомагали старанність, сміливість, взаємодопомога у виконанні фізичних вправ, дружба, віра у власні сили і перемогу над будь - якими перешкодами.

Пластик – шоу - феміні «Танок підсніжників» є поєднанням ніжності, краси та гармонії. Дівчатка – підсніжники тендітно та ніжно зустрічали весну, милувались пробудженням природи від зимової дрімоти, захоплювались її силою, дарували свою красу.

Характер та напрямок пластик – шоу передавали як фізичні рухи, так і відповідні елементи костюмів, емоційний словесний та музичний супровід, створюючи театральне дійство.

Гості ДНЗ відчули на собі надзвичайний оздоровчий вплив даної форми роботи, взявши практичну участь у горизонтально – пластичному балеті «Тендітні проліски і теплий струмочок». Фізичні вправи у відповідних рухових режимах ознайомили колектив із парним направленням пластик – шоу, основою якого є партнерство і довіра.

Метою майстер – класу було не тільки познайомити з новою формою роботи за методикою М.М. Єфименка, поділитись власним досвідом впровадження, а й донести майстрам своєї справи, спеціалістам з оздоровлення дітей доцільність та можливість застосування пластик – шоу в роботі з дітьми в дитячому садку, показати захоплення дітей горизонтальним пластичним балетом як « перехрестям трьох дивовижних за своєю красою напрямів: педагогіки, спорту і мистецтва».

Інструктор з фізичної культури Ганчо О.В.

IMG_0619 IMG_0613 IMG_0602 IMG_0574 IMG_0531 IMG_0512 IMG_0492 IMG_0474

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 170
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018