Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Методична панорама «Простір_М» (ДНЗ №1)
20.11.2017, 19:16

Дошкільний навчальний заклад №1»Північне сяйво» приймав методистів – початківців у рамках проведення методичної панорами «Простір_М». Під час методичного заходу було розкрито питання організації та проведення тематичного контролю.

У багатьох людей управлінська функція “контроль” викликає тривогу, неприйняття, адже асоціюється з авторитарним підходом до оцінювання діяльності вихователя, під час якого виявляються лише недоліки в його роботі і все навантаження щодо вирішення складних питань також покладається на самого вихователя.

Розуміючи, що педагог залишається найбільш вразливим об'єктом впливу різних чинників управлінської системи, вихователь-методист повинен дотримуватися принципів гуманістичного підходу в організації контролю та знаходити такі форми взаємодії з педагогами, які сприяють їхньому цілеспрямованому професійному та особистісному розвитку. Керівник ДНЗ №1 Панасенко Валентина Сергіївна ознайомила присутніх з системою роботи ініціативних творчих груп, одним з напрямків роботи яких є участь у тематичному контролі. Досвід роботи закладу показує, що тільки залучив педагогів до проведення тематичного контролю у якості учасника ініціативних творчих груп, з’являється мотивувальний зміст роботи. Об’єднуючи педагогів у такі групи, керівник ДНЗ сприяє їхньому професійному зростанню, спонукає до самоосвіти. Змінюється ставлення вихователів до перевірок — замість деструктивного психологічного напруження виникає організованість і почуття відповідальності. Кожен із педагогів усвідомлює, що робота над помилками — запорука успіху в майбутньому. Такий досвід стане в нагоді як початківцю, так і досвідченим керівникам.

Вихователь-методист Якименко Тетяна Анатоліївна надала присутнім консультацію щодо ведення каталогу та картотеки матеріалів, обладнання, публікацій періодичних фахових видань, методичної літератури, передового педагогічного досвіду методичного кабінету закладу, каталогу та картотеки дидактичних ігор. На питання, які виникали під час зустрічі, методист МНЦ Романюк Ірина Анатоліївна надавала пояснення та рекомендації.

Педагогам міста була представлена виставка дидактичних посібників – напрацювань ініціативних творчих груп закладу. Гості високо оцінила проведення методичного заходу та висловили сподівання, що і надали дошкільний навчальний заклад №1 буде ділитися досвідом своєї роботи.

завідувач ДНЗ №1 Панасенко В.С.

IMG_5890 jJpBB3bJlS0 IMG_5899

Додав: kolinko |
Переглядів: 1248
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018