Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 7
Користувачів: 1
nataliya_fedchenko


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Методичне об'єднання керівників гуртків науково-технічного напряму на базі міськСЮТ
10.11.2017, 14:48

На базі станції юних техніків м. Миколаєва проходило міське методичне об'єднання керівників гуртків науково-технічного напряму позашкільних навчальних закладів за темою: «STEM-освіта як інноваційний напрямок розвитку науково-технічної творчості у позашкільній освіті».

В роботі методичного об'єднання взяли участь педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Миколаївського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Миколаївського науково-методичного центру, міської станції юних техніків, керівники гуртків науково-технічного напряму позашкільних навчальних закладів міста Миколаєва та області.

Відкрив засідання методист НМЦ Широков В.С., який окреслив певні проблеми та перспективи позашкільної освіти з науково-технічного напряму, відмітивши необхідність застосування в навчально-виховному процесі засобів STEM-освіти.

Далі виступила Пучкова О.Д., методист навчально-методичної лабораторії управління розвитком регіональної освіти МОІППО, методист міськСЮТ, яка звернула увагу присутніх на такий важливий компонент змісту освіти нової української школи, як формування ключових компетентностей, серед яких є: математична компететність та основні компетентності у природничих науках і технологіях, інформаційно-цифрова компететність, уміння вчитися упродовж життя, соціальна та громадянська компететність, ініціативність і підприємливість. Також Ольга Дмитрівна ознайомила присутніх з основними шляхами реалізації засад нової української школи в позашкільній освіті.

Завідувач методичного відділу місьСЮТ Калініна Л.Г. ознайомила присутніх з такою складовою компетентісного підходу у навчально-виховному процесі в позашкільному закладі, як профорієнтаційна робота та презентувала досвід станції юних техніків з реалізації профорієнтаційного проекту.

Богданова О.О., старший викладач кафедри теорії та методики природничо-математичної освіти та IT МОІППО розповіла про перші кроки впровадження STEM-освіти в освітніх закладах міста Миколаєва та Миколаївської області, також наголосила на необхідності опанування навчальних дисциплін не в теорії, а за допомогою дослідів та експериментів.

До уваги присутніх був представлений майстер-клас методиста науково-методичної лабораторії розвитку математичної, інформативної та STEM-освіти МОІППО, керівника гуртка робототехніки міськСЮТ Нотича О.О. «Упровадження навчального комплексу з основ робототехніки «Arduino» у гуртках науково-технічного напряму».

Адміністрація закладу

м4 м1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1159
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018