Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання в ДНЗ № 78
15.12.2017, 18:11

У дошкільному навчальному закладі № 78 «Росинка» відбулось методичне об’єднання для інструкторів з фізичного виховання Центрального та Корабельного районів за темою «Фізкультурне заняття за авторською методикою фізичного виховання М.М. Єфименка».

Захід відбувся за участю головного спеціаліста управління освіти Миколаївської міської ради Іванової Надії Миколаївни.

На початку зустрічі завідувач Лучанінова І.В. презентувала досвід роботи закладу за авторською методикою Миколи Миколайовича Єфименка «Театр фізичного розвитку та оздоровлення дітей». Вихователь-методист Славська Ю.С. ознайомила з планом проведення заходу.

Вихователь з фізичної культури Євич Наталія Андріївна провела акцентоване заняття «Подорож до країни Ввічливості» з акцентом на основному руховому режимі лазіння з дітьми старшої групи.

Друге заняття «Пошуки осінніх скарбів» з акцентом на основному руховому режимі повзання з дітьми старшої логопедичної групи було запропоновано переглянути у відеозапису.

Після перегляду старша медична сестра Скиба Тетяна Петрівна, яка контролювала фізичне навантаження вихованців, проаналізувала загальну та моторну щільність занять та відмітила високий рівень рухової активності дітей.

Завершив практичну частину показу горизонтальний пластичний балет «Вальс дощу» у виконанні педагогів закладу. Ця форма роботи з педагогами вразила присутніх та викликала гучні оплески.

Під час обговорення було відмічено якісну організацію методичного об’єднання, професійний підхід при підготовці і проведенні занять з фізичної культури, сучасність та естетичність фізкультурного обладнання.

Сподіваємось, що цей захід став корисним як для інструкторів з фізичного виховання - початківців, так і для досвідчених практиків, а методика Миколи Єфименка знайде своє гідне місце в системи фізкультурно-оздоровчої роботи кожного дошкільного закладу.

Адміністрація ДНЗ

4 1 6 3 2 5 7

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1172
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018