Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Ми – славні нащадки козацького роду (ЗОШ №17)
17.10.2017, 20:20

"Ми – славні нащадки козацького роду, знаємо свою історію і поважаємо подвиг героїв України, ми можемо і будемо захищати свою Батьківщину, відстоювати право жити на рідній землі… "

Саме такі слова звучали в нашій школі під час проведення Тижня козацької слави.

Українські військові – основа незалежності та безпеки нашої держави. Головна цінність, яку забезпечує громадянам українська армія – мир та спокій. Усі ми маємо можливість жити нормальним життям, розвивати країну, вчитись, відпочивати.

Протягом тижня в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 імені Саражана В.Г. пройшли уроки мужності, які провели військовослужбовці ВЧ 3039, Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України: капітан Безверхній В. В., сержант Завгородня О. В., Софійчук О. О., солдат Остапчук В. А., старший лейтенант Тюренков А. А. - ВЧ 0959.

Безверхній Віктор Вікторович, учасник АТО, розповів про подвиг командира патрульного батальйону військової частини 3039 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, полковника САРАЖАНА В’ячеслава Григоровича, який проявив мужність, відвагу, сумлінне і бездоганне служіння українському народу, ціною власного життя забезпечив вихід залишків колони та свого взводу з-під вогню незаконних збройних формувань до місця збору військового оперативного резерву військової частини 3039.

Проведені уроки мужності сприяли моральному і військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління, просуванню до учнів інформаційних ресурсів військово-патріотичної тематики.

Класні керівники підійшли до поставленого завдання творчо: демонстрували презентації та медіаматеріали, проводили екскурс в історію, поєднуючи її з сьогоденням, на уроці звучали вірші, були присутні й батьки - учасники АТО. Не залишились осторонь і малюки з початкових класів: на уроці діти обговорювали різні питання, співали гімн та грали патріотичні ігри.

Лейтмотивом заходів стала любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави.

Педагогічний колектив, батьки, учні школи передали воїнам лікарські трави, материнські рушники, обереги.

Сьогодні, коли вирішується доля України, молодь, як і колись, перебуває в перших рядах боротьби. У цій борні нас надихають слова великого Кобзаря: «Борітеся — поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!».

Прес-центр ЗОШ № 17

IMG_0165 IMG_0191 IMG_0189

Додав: kolinko |
Переглядів: 1163
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018