Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

«Мій улюблений світ — без насильства» (ЗОШ №47)
30.11.2017, 21:37

Як відомо, з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насилля». Початок акції припадає на 25 листопада – Міжнародний день ООН проти насилля до жінок, кінець акції 10 грудня– Міжнародний день Прав людини. В усьому світі така акція проводиться з 1991 року, в Україні – з 2000 року.
Всесвітня організація охорони здоров’я визначає насильство як глобальну загрозу здоров’ю. Згідно із соціологічними дослідженнями, проведеними в різних країнах світу, фізичного чи психологічного насильства зазнає кожна 4 жінка та кожен 10 чоловік. В Україні від психологічного, фізичного і сексуального насилля страждають майже 60 % дітей. Тисячі дітей не отримують освіти, не мають постійного місця проживання, жебракують, потерпають від побиття та насильства, їх примушують до важкої праці.
Учні нашої школи також залучились до участі в цій акції. Десятикласники провели флешмоб «Ми – проти насильства» для учнів 5-11 класів, під час якого розповіли про проблеми насильства в суспільстві, формували вміння розрізняти види насильства, давали поради як уникнути ситуації насильства. Також учні школи взяли участь в акціях «Синя стрічка» та «Стіна дружби», висловивши тим самим свою згоду не підтримувати прояви насильства в своєму житті, не бути байдужими, якщо коїться насильство. Учасники акції висловлювали своє ставлення до насильства: «Я – за добро, за дружбу, за мир на Землі, за життя без насильства, за справедливість», «Не ской зла, - воно до тебе повернеться!», «Світ без насильства – кращий!», «Від насилля над твариною до насилля над людиною – один крок!», бажали усім добра, радості, любові, не бути байдужими та життя без насильства!

Мій улюблений світ — без насильства,
Без жорстокості, болю і зла,
Де народом заспівана пісня
Містить тільки хороші слова…
Додав: школа47 | | Теги: ЗОШ №47
Переглядів: 1292
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018