Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Миколаївські освітяни зустрічали колег з міста Суми (ДНЗ №115)
16.11.2017, 13:00

В останній час багато говориться про необхідність реформування системи освіти, підвищення якості навчання та перш за все залишається відкритим питання підготовки педагогів до творчої професійної діяльності.

Однією із важливих характеристик нового педагогічного професіоналізму сучасного вихователя є його рефлексивні компетенції, здатність до узагальнення та розповсюдження особистого досвіду.

Цілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування з дітьми та колегами, незважаючи на настрій та життєві події.

Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованого матеріалу.

На початку листопада до нашого міста завітала делегація педагогічних працівників

м. Суми. Протягом двох днів освітяни м. Миколаїва приймали своїх коллег. Щиро ділилися своїм досвідом Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Палац творчості учнів, Муніципальний Академічний колледж, Академія дитячої творчості, Миколаївський муніципальному колегіумі імені В.Д. Чайки, дошкільні навчальні заклади №148 «Катруся», №5 «Салют перемоги», №140 «Малятко». Завіршився візит гостей в дошкільному навчальному закладі №115 «Золоті зернятка», де на них чекало «Кафе педагогічних ідей».

Зустріч гостей - це одночасно і велике задоволення, і велика відповідальність. Як зробити так, щоб гостям сподобалося? Золотим правилом нашої святкової агенції «Золоті зернятка» є прикласти до підготовки максимум зусиль, і тоді ще довго після зустрічі будуть гріти спогади про чудово проведений час, а приймати гостей захочеться частіше. В нашій «Агенції» працювала виставка дидактичних ігор, посібників, методичних розробок. В теплій дружній атмосфері гості переглянули фільм-презентацію про досягнення колективу «Золотих зерняток», ознайомились з напрямками роботи, методичними родзинками. На згадку про нашу зустріч колеги отримали маленькі подаруночки «долоньки побажань» та були запрошені до «Кенді- бару». Фотограф агенції «Золоті зернятка» зафотографував миті невимушеної атмосфери, гарного настрою, позитивних емоцій, дружнього спілкування, які залишили незабутні враження про нашу зустріч.

Для того щоб люди знаходили щастя у своїй роботі, необхідні три умови:

Робота повинна бути їм під силу,

Вона не повинна бути виснажливою,

і її обов’язково повинен супроводжувати успіх.

Джон Рескін

Адміністрація закладу

DSC_9904 DSC_9891 DSC_9856 DSC_9851 DSC_9843 DSC_9838 DSC_9827 DSC_9819 DSC_9802 DSC_9787

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1297
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018