Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Місячник знань правил безпеки життєдіяльності в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д.Чайки
07.12.2017, 12:44
«Наше життя – у наших руках» - під таким гаслом в муніципальному колегіумі з 6.11.17 по 6.12.17 був проведений місячник знань правил безпеки життєдіяльності.
Учнями 4-9 класів були написані диктанти на тему «Безпека життєдіяльності дітей» та «Героїчна професія рятувальника»; проведено вікторини «Якщо друг опинився у небезпечній ситуації», «101-народна служба порятунку», під час яких школярі мали змогу виявити добрі знання про основні правила безпечної поведінки під час нещасних випадків та надання першої медичної допомоги.
Виявити свої творчі здібності учні мали можливість під час проведення конкурсів творчих робіт на теми «Рятувальник – професія героїчна », «Діти і надзвичайні ситуації»; найкращі роботи були відзначені грамотами та призами.
Дуже цікавою виявилася екскурсія для учнів 5,6 класів до музею цивільного захисту ДСНС України у Миколаївській області. А серед команд учнів 7, 8, 9 класів були проведені брейн - ринги з правил безпеки життєдіяльності; де учні проявили відповідальність, активність, зацікавленість і показали міцні знання з правил безпеки життєдіяльності.
Класними керівниками по класах проведено бесіди з батьками та їх дітьми щодо запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, ДТП, харчових отруєнь, отруєнь хімічними речовинами, правил поведінки на льоду, при виявленні вибухонебезпечних предметів, при користуванні побутовим газом та інших незвичайних подій.
«Попереджений - це означає озброєний!» - саме такий висновок ми зробили як результат проведення цих необхідних та корисних заходів.

Прес-центр колегіумуДодав: Electronik |
Переглядів: 1174
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018