Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Міжнародний день рідної мови у ДНЗ №17
23.02.2018, 13:17

На планеті існує близько шести тисяч мов. Щоб підтримати культурне різноманіття й багатомовність у ЮНЕСКО вирішили щороку 21 лютого відзначати Міжнародний день рідної мови. За час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Кожна доросла людина усвідомлює важливість мови у своєму житті: мова – це спілкування, мова – це ознака культури, мова – це скарб, що єднає людей однієї нації. А що означає мова для найменших українців? Адже становлення мовлення людини відбувається в ранньому дитинстві і привчати до рідної мови потрібно саме в цьому віці.

Долучились до відзначення Міжнародного дня рідної мови і у дошкільному навчальному закладі №17. 21 лютого 2018р. молодших дошкільників ознайомили зі зразками українського фольклору, віршами Грицька Бойка, Марії Підгірянки. Вихованцям середньої та старшої груп читали твір Зиновія Квіта «Казка про українську мову» та обговорили з дітьми пригоди чарівної дівчини — Української Мови, яка блукала світом.

Характерною ознакою української мови є численні прислів’я, приказки, жарти, унікальні форми звертання та інших мовні родзинки, з якими в цікавій ігровій формі ознайомили дошкільників на тематичній розвазі «Наша мова барвінкова, буде жити навіки!»

У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство. Створювали настрій свята і сучасно оформлені національні куточки, плакати-привітання зі святом усім відвідувачам закладу.

Методична рада закладу

DSCN6391 DSCN6381 DSCN6363

Додав: kolinko |
Переглядів: 1190
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018