Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Міжнародний день захисту дітей у ДЦ позашкільної роботи Корабельного району
01.06.2018, 15:31

Веселим, дзвінким та щирим на дитячі посмішки, сміх, розваги, ігри видалося свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, що відбулося 1 червня у Дитячому Центрі (ДЦ) Корабельного району (директор Т.Г.Турчак). Діти, які відпочивають у таборі з денним перебуванням дітей «Зоряний шанс», що зараз працює у ДЦ, та вихованці таборів закладів загальної середньої освіти Корабельного району зібралися у великій актовій залі та потрапили до яскравого світу його господарів.

Саме вони, здобувачі освіти різних гуртків ДЦ, підготували для них яскраву концертно-розважальну програму. Його основним девізом став заклик залишити гаджети і захоплено відпочивати під час літніх канікул у реальному світі, де є мама і тато, друзів багато, де можна засмагати під сонцем, їсти досхочу морозива, пірнати бомбочкою прямо у самісіньке море та відпочивати разом із Дитячим Центром позашкільної роботи Корабельного району!

А щоб відпочинок був різноманітним, особливі гості підготували дітям подарунки! У свій час вони також були дітьми. Але тепер – відповідальні особи, то їх думки якраз про те, як зробити життя хлопчиків і дівчаток Корабельного району змістовним. Тож і цього разу, завітавши до позашкільного закладу, Олександр Миколайович Цуканов (голова Адміністрації Корабельного району м. Миколаєва) та Ірина Іванівна Богдан (завідуюча відділом з гуманітарних питань Адміністрації Корабельного району м. Миколаєва) презентували дітям ігри, м’ячі, спортивний інвентар. А, головне, смачне морозиво!

Директор закладу Т. Г. Турчак привітала цьогорічних випускників «Зразкового художнього колективу» духового оркестру (керівники Л. І. Снопков, С.Д.Денькович), «Народного художнього колективу» вокального об’єднання «Відлуння» (керівники Антоніна Шевченко, Адріана Шевченко), гуртків літературної творчості «Альтанка» (кер. Н.М.Паламарчук) та декоративно-ужиткового мистецтва «Родзинка» (кер. А. М. Івашкіна).

І свято продовжувало вирувати. Сподобались дітям і моторні ігри, що влучно доповнили програму.

Марія Полупанова,

керівник гуртка «Школа журналістики».


Міжнародний день захисту дітей у ДЦ позашкільної роботи Корабельного району  


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 83
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018