Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Моє майбутнє в моїх руках (ЗОШ №3)
05.10.2017, 18:16

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

На виконання плану роботи Миколаївської загальноосвітньої школи №3, в рамках проведення профорієнтаційних днів старшокласники протягом вересня місяця змогли розширити свої уявлення про потреби ринку професій.

Так, представники МНАУ відвідали батьківські збори 10-11- класів та провели цікаві бесіди щодо підготовки до вступу учнів, можливості пов’язати своє майбутнє з Миколаївським національним аграрним університетом.

Учні 10-х класів відвідали профорієнтаційний Молодіжний центр «Моє майбуття». На занятті учні дізналися про професії, які актуальні на сучасному ринку праці, змогли спробувати визначатися з вибором професії за спеціальною формулою, подискутувати щодо престижності та популярності професій, ознайомилися з навчальними закладами, пройшли тестування та дізналися про свої нахили та здібності, отримали консультації фахівців. В цьому сезоні старшокласникам запропонували новий формат роботи - Клуб професіоналів, до участі в якому запрошуються представники професій - експерти, які знайомлять школярів зі своїм професійним вибором та діляться секретами професійного успіху

В актовій залі школи представники Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури провели презентацію свого навчального закладу і надали вичерпну інформацію про історію навчального закладу, сучасні досягнення, спеціальності по яким здійснюється підготовка.

29 вересня та 04 жовтня 2017 року відбулися зустрічі старшокласників з офіцерами Національної академії державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького. Інформація про заклад та переваги даного ВНЗ зацікавили школярів.

Профорієнтаційна робота в школі розпочата. Ми впевнені, що наші учні зможуть вибрати вірний шлях у майбуття!

Прес-центр школи

2 9 8 7 5 3 1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1242
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018