Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Мовний табір «Wonderland of English» у ЗОШ №17
13.06.2018, 10:59

З 29 травня по 8 червня 2018 року в Миколаївській ЗОШ №17 працював літній мовний табір «Wonderland of English», основними завданнями якого були: виховання культури та прагнення до спілкування англійською мовою, висловлення власних думок та поглядів, розвиток і розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку й самовдосконалення. Успішному виконанню цих завдань сприяла діяльність волонтера НУК ім. адмірала Макарова Єлизавети В’ячеславівни Паркіної.

Протягом роботи мовного табору учні виявляли свою креативність у створенні проектних робіт, що відповідали темі кожного дня; розвивалися фізично через танці та ігри на свіжому повітрі; вдосконалювали комунікативні навички через рольові та мовленнєві ігри, пісні; знайомилися з культурою і традиціями не тільки Великої Британії, але й усього світу.

У День захисту прав дітей відвідали дитячий будинок «Червоне сонечко» із речами та іграшками для малечі; незабутнім став пікнік у парку «Ліски» та подорож до місцевого джерела. В останній день табору учні стали учасниками «квесту» та змогли проявити лідерські навички, навички роботи у команді, застосовуючи набуті у таборі знання.

Головна задача педагога – зробити учня щасливим! Посмішки та слова вдячності за проведений час – що може бути важливішим? Учасники табору дали обіцянку не тільки обов’язково долучитись до роботи табору наступного року, але й внести свої пропозиції до його планування.

То ж усі із нетерпінням чекаємо на Language Summer Camp-2019!

Мовний табір «Wonderland of English» у ЗОШ №17


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 119
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018