Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 79
Гостей: 79
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

На базі ЗОШ №64 пройшло засідання Школи управлінської майстерності
25.02.2018, 10:32

На базі ЗОШ №64 пройшло засідання Школи управлінської майстерності, що створена й працює під керівництвом науково-методичного центру управління освіти.  Тема - «Інтегроване навчання в початкових класах - ефективний шлях оновлення змісту і методів навчання в сучасній школі в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Засідання відкрила директор НМЦ Тарасова О.В., яка акцентувала увагу на актуальності даного питання, необхідності модернізації змісту початкової освіти.

Якименко С.І., професор, завідувач кафедри початкової освіти факультету дошкільної та початкової освіти МНУ імені В.О.Сухомлинського, Іванець Н.В., заступник декана факультету дошкільної та початкової освіти, Тарасюк А.М., викладач кафедри початкової освіти, представили авторську технологію.

Директором школи Павлюк А.М. презентовано управлінський аспект щодо організації інтегрованого навчання в 1 класі, який працює в експерименті з 2017/2018 н.р. Учителями початкових класів, музичного мистецтва проведено майстер-клас (фрагмент інтегрованого дня).

Під час «круглого столу» керівниками навчальних закладів (ЗОШ № 56, 57, НВК – 2, «Зоря», СНВК), які беруть участь в експерименті регіонального рівня, було висвітлено основні напрацювання, окреслено деякі проблеми щодо створення нового освітнього середовища, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з батьками стосовно особливостей навчання за новим Державним стандартом та можливі шляхи їх вирішення.

Присутніми відзначено позитивні напрацювання закладу та практичну значущість проведених моніторингових досліджень з проблеми адаптації дитини до школи.

Колегіально прийшли до висновку, що інтеграція дає змогу дитині легше сприймати навчання в школі, моделювати цілісну картину світу, максимально наближену до життя.

НМЦ

IMG_3552 IMG_3445

Додав: kolinko |
Переглядів: 1331
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018