Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Наша гордість і наша надія (Палац творчості учнів)
07.12.2017, 14:56

У Палаці творчості учнів навчається дуже багато обдарованих та здібних дітей, які докладають чи мало зусиль, щоб одержати бажаний результат.

Кожна дитина від природи наділена здатністю до творчості. А допомогти розкрити її – головна мета та завдання педагогів Палацу творчості учнів .

Колективи Палацу творчості учнів є постійними учасниками різноманітних конкурсів, фестивалів, які проводяться не тільки в Україні, а й за її межами.

В історичному м. Львів відбувся Всеукраїнський конкурс хореографічної майстерності «Golden Lion», в якому взяв участь «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Веселка» (керівник Зарванська В. В.). Продемонструвавши свій талант, вони зачарували всіх присутніх, та отримали високу нагороду – Гран-прі й право на участь в Міжнародному танцювальному конкурсі в Болгарії цього літа. (фото 1,2)

Ось так плідно для нас закінчилась осінь, і ще з більшими сюрпризами розпочалась зима.

01 – 03 грудня у м. Вінниця відбувся Чемпіонат центральної України з сучасної хореографії «IUDE Dance Station», де брали участь вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Джерельце» (керівник Макарова Г.Ю.). Виклавшись на повну і не залишивши байдужими всіх присутніх отримали І місце в чотирьох категоріях та номінаціях. (фото 3,4,5)

У м. Київ на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Kiev Art Fest» «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Юність Прибужжя» (керівник Бєлічко В.В.) показав високий рівень у народній та естрадній хореографії, яркі номери не залишили байдужими глядачів і журі. За свої старання й наполегливу працю отримали нагороду – ексклюзивне Гран-прі (ексклюзивність нагороди в тому, що її, на вимогу міжнародного журі, виготовили спеціально для нашого колективу за дві години до нагородження). Колектив отримав запрошення на участь в Міжнародному танцювальному конкурсі в Болгарії. (фото 6,7,8)

У м. Києві проходив Всеукраїнський телевізійний конкурс хореографічного мистецтва «Ритми майбутнього», де взяли участь вихованки «Народного художнього колективу» ансамблю класичного танцю «Дивертисмент» - Бондаренко Марія та Галда Софія під керівництвом Смикової Т.Ю. Незважаючи на те, що в конкурсі більшість учасників з професійних хореографічних училищ , наші вихованки змогли показати свою майстерність й наполегливість та посіли почесне ІІІ місце. (фото 9,10)

Колектив Палацу творчості учнів щиро вітає наших талановитих вихованців з такими досягненнями! Бажаємо вдосконалювати свої здібності, розвивати свій талант та не зупинятись на досягнутому, а керівникам – натхнення, нових ідей і ще більше вихованців, якими можна пишатися.

Багата на таланти Українська земля – ми ще раз в цьому переконались!

Прес-центр Палацу творчості учнів

фото_7 фото5 фото_4 фото_2 фото_10 фото_3 фото_8 фото_1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1280
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018