Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Наші вчителі на Всеукраїнському семінарі (ЗОШ №31)
03.12.2017, 15:35


27 листопада заступник директора з НВР Анциферова Л. В. і вчитель фізики та астрономії Шепелєва О. В. стали учасниками Всеукраїнського науково-практичного семінару «Нова українська школа: основи навчально-дослідницької діяльності», який відбувся на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Семінар проведено у двох частинах: теоретичної та практичної. Під час теоретичного блоку всі присутні мали змогу ознайомитися із інформацією щодо упровадження засад STEM-освіти у підвищенні кваліфікації вчителів природничо-математичних дисциплін.
У практичній частині семінару учасники відпрацювали навички користування мобільними додатками як інструментами дослідника під керівництвом Гущиної Наталії Іванівни. Надзвичайно цікавою і корисною була інформація про новітній кабінет технологій, яку надав Дзюба Антон Миколайович. Отже, практичний блок став надзвичайно інформативним і дієвим, адже всі учасники мали змогу спробувати себе у ролі дослідника.
Завершився науково-практичний семінар врученням сертифікатів. Представники нашої школи – Анциферова Л. В. і Шепелєва О. В., які систематично підвищують професійний рівень, прагнуть до самовдосконалення, творчо підходять до процесу навчання, теж отримали сертифікати учасників.


Додав: aralina2812 | | Теги: ЗОШ №31
Переглядів: 1190
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018