Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

«(Не)дитячий погляд на війну» (ЗОШ №28)
09.02.2018, 14:16

Учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи №28 Грабар Вікторія взяла участь у конкурсі «(Не)дитячий погляд на війну» та за підсумками перевірки робіт була запрошена до участі у дводенній Молодіжній Академії у м. Києві.

«Ці неперевершені два дні були заповнені емоціями украй. Усе було так дивно та незвично, але водночас цікаво, що кожний захід, влаштований модераторами «Нової доби», був для мене новим відкриттям», - згадувала Вікторія по приїзді до Миколаєва.

Перша сесія – знайомство. За допомогою оригінальних ігор учасники академії швидко дізналися основну інформацію один про одного та розтопили перший лід у стосунках. Тоді ж школярів розподілили по командах для подальшої співпраці. Після годинного полілогу під керівництвом модератора та інтерактивної лекції про дію, переваги та недоліки різних типів ЗМІ команди отримали основне завдання – власноруч створити газету та презентувати її наступного дня.

Але найцікавіше було попереду: всіх учасників Академії повели на прес-конференцію до інформаційного агентства УНІАН, де вони мали змогу відчути себе справжніми журналістами та взяти інтерв’ю у професіонала цієї справи і юної поетеси-однолітка. Цей надзвичайний досвід, отриманий в УНІАНі, мабуть, важко переоцінити. Варто тільки подумати, згадує Вікторія: «Чи усі підлітки можуть побувати на моєму місці?» Масштаби отриманих вражень були неймовірними. А гарним завершенням першого дня в Академії стала екскурсія центром Києва.

На другий день зранку на учнів чекала робота у групах із різноманітними статтями та витягами із газет, на прикладі яких їм пояснювали особливості, трюки та маленькі хитрощі журналістів. «Як (не)треба писати» - ось влучна назва даної сесії, що дійсно розширила кругозір та поглибила розуміння друкованих джерел.

І ось, нарешті, нагородження. Кожен учасник Академії отримав цінний сертифікат європейського зразка та невеликі подарунки від організації «Нової доби», а також - запрошення на наступну «інтеграцію». Теплими були слова присутніх про пережиті емоції та здобутий досвід, а важким - прощання. Нехай минуло всього два дні, але вони поріднили три десятки підлітків із різних куточків країни в одну щиру, добру та надзвичайно дружню сім’ю.

Прес-центр школи

IMG_20180126_151839 PSX_20180128_132823 IMG_20180126_100158 20180126_174709 IMG_20180126_150759

Додав: kolinko |
Переглядів: 1213
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018