Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Незвичайна подорож у ДНЗ №115
29.09.2017, 19:03

У нашому закладі відбулася цікава та активна взаємодія педагогів, слухачів курсів МОІППО. Літо пройшло, залишивши прекрасні спогади про відпочинок, але цікаво проводити час можна не тільки влітку у відпустці, а й протягом всього року. Тому наша команда «Золотих зерняток» приготувала педагогам незвичайну подорож. На всіх чекав захопливий квест - пригодницька гра, яка надає можливість кожному без винятку дуже цікаво провести час. Основою побудови квесту була тема «Сучасні діти, які вони?»

На ігровому старті кожен отримав браслет «Учасник квесту». За кольором браслету квестери поділилися на дві команди і отримали завдання: обрати капітана, назвати команду, скласти девіз для своїх команд, занотувати все у маршрутний лист і, виконавши завдання для капітанів, вирушити до наступних станцій, де на них чекали нові завдання. Учасники відвідали станції «Діалог з дитиною», «Таємниці Інгулу», де отримали відповіді на запитання: «Чому діти часто не реагують на слова вихователя?», «Важливі моменти для спілкування з дітьми сучасного покоління». Незвичайним завданням для педагогів стала вправа з яйцем, яке є символом життя. Інструктор провів паралель між крихкістю шкарлупи яйця та тонкістю дитячої психіки. Учасників здивувало завдання якомога ретельніше огорнути яйце матеріалом, щоб у разі падіння з висоти воно залишилося цілим. Приємно було споглядати за тим, з якою відповідальністю команди поставилися до завдання.

На станції «Таємниці Інгулу» на високому березі річки, біля найстарішого городища України «Дикий сад» можна було відчути звʼязок давніх поколінь з нашим сьогоденням. Саме тут учасники перевіряли свою спостережливість, кмітливість, зосередженість, швидкість у наступних завданнях. Розвʼязавши ребуси із зашифрованними посиланнями команди отримали квиток на маршрутне таксі. Саме на ньому всі відправились до станції «Лісова».

У Матвіївському лісі одна з інструкторів радо зустріла та щиро побажала всім перемоги і нагадала, що лісовий дух надасть їм наснаги, сил і витримки. «Памʼятайте, що команда виграє тоді, коли в ній панує довіра, підтримка та злагодженість» - сказала вона, після чого вручила путівник по галявинам. На кожній з зупинок - «Водограй», «Павутиння», «Переправа», «Кольорові враження» - наша команда з нетерпінням чекала на зустріч з квестерам.

Кожна група намагалась перемогти, відповідально, із зацікавленістю ставилися до кожного завдання. У лісі панувала атмосфера дружньої підтримки і відчувався дух перемоги. Після змагань на учасників чекала смачна несподіванка: печена картопля та барбекю на лісовій галявині біля вогнища. По завершенню команди були запрошені до дитячого садка. Підрахувавши зібрані фішки, зʼясувалося, що команди однаково закінчили змагання, набравши рівну кількість балів. Було видно що учасники трохи стомлені, але, як показала рефлексійна вправа, отримали задоволення.

В рамках педагогічної години, команда «Золотих зерняток», проаналізувавши проведений захід, дійшла висновку: добре, що ми маємо можливість проявити свій нестандартний, конструктивний підхід, показати можливості свого колективу, неформально обмінюватися думками та ідеями з колегами та друзями.

Методична рада закладу


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1188
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018