Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Нова українська школа: стратегії та напрямки розвитку початкової школи» - семінар в ММК ім. В.Д.Чайки
09.02.2018, 12:09
7 лютого 2018 року в Миколаївському муніципальному колегіумі відбувся семінар присвячений новій реформі в освіті. Вчителі початкової школи розповіли про зміни, що мають відбутися в наступному навчальному році.
Сучасні діти чекають на сучасні зміни. Тепер уже недостатньо посадити дитину за парту і навчити виконувати певне завдання. Діти ХХІ століття мають на уроках досліджувати, експериментувати, критично мислити. Вони мають знаходити рішення до будь якої життєвої ситуації. Нова українська школа має максимально врахувати здібності, потреби та інтереси кожної дитини, на практиці реалізуючи принцип дитино-центризму. Має бути забезпечено неупереджене та справедливе ставлення до кожної дитини.
В НУШ батьки першокласників стають помічниками учителя у роботі з дітьми – можуть, навіть, допомагати учителеві в організації та проведенні навчальних занять, підготовці навчальних матеріалів. Дітям дуже подобається бачити власних батьків у ролі вчителя, а для інших дітей – це ще один приклад моделі поведінки дорослих. Вчителі ж допомагатимуть батькам здобувати спеціальні знання про розвиток дитини.
Діти допитливі від природи, прагнуть пізнавати світ, здатні розмірковувати над серйозними запитаннями та висовувати оригінальні ідеї. Тому роль учителя – скорегувати самостійну пізнавальну діяльність дітей та стимулювати пізнавальну активність.
Все ближчою стає інклюзивна освіта. НУШ гарантує дітям з особливими потребами навчатися в тій школі, яку виберуть для неї батьки. І школа, і вчителі мають бути готові прийняти таку дитину.
Віримо, що НУШ досягне мети і наші учні стануть ще розумнішими, креативними, винахідливими, і подолають будь яку сходинку, прямуючи до вершини під назвою «Успіх».

Прес-центр колегіумуДодав: Electronik |
Переглядів: 1356
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018