Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Педагоги ДНЗ №66 провели інтегровані заняття для курсантів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
27.01.2018, 15:25

Накопиченим досвідом освітньої роботи педагоги – «дошкільники» ДНЗ №66 «Вогник» ділилися під час показу інтегрованих занять для курсантів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Для створення здорового морально – психологічного клімату та робочого настрою господиня закладу Донченко В.О. радо зустріла учасників , познайомила їх з історичною довідкою та педагогічним складом працівників, а вихователь – методист Кафтан А.О. представила консультацію: «Інтегровані заняття в дошкільному навчальному закладі: поняття, особливості змісту та структури» і тим самим озброїла педагогів актуальними теоретичними знаннями.

Запрошеним педагогам було запропоновано два заняття: в молодшій групі вихователь Мимоход Т.Г. представила «Зимуючі тварини», а в старшій спеціальній групі з вадами мовлення вихователь Лозова Г.М. показала заняття з теми: «Птахи рідного краю». Заявлені форми роботи пройшли успішно, зазначені спеціалісти використовували цікаві методи та прийоми у проведенні дидактичних ігор, а також нетрадиційні техніки з художньої діяльності.

По закінченню заходу, під час вільного спілкування однодумців, гості висловили велику подяку керівництву та всьому педагогічному колективу за поширення педагогічних напрацювань та цінного досвіду і побажали творчого натхнення, нестандартних педагогічних ідей, багатства емоцій та чудових результатів взаємодії з дітьми, їхніми батьками, педагогічною спільнотою.

«Немає нічого легшого, ніж бути зайнятим, і не має нічого складнішого, ніж бути результативним». Хай ця фраза повсякчас спонукає педагогів правильно розставляти пріоритети своєї діяльності. До нових зустрічей!

Методична рада закладу

DSC05646 DSC05678 DSC05563 DSC05543 DSC05591

Додав: kolinko |
Переглядів: 1278
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018