Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Педагогічна майстерня в ДНЗ №1
27.10.2017, 18:52

Дошкільний навчальний заклад №1 «Північне сяйво» гостино приймав слухачів курсів МОІППО. В педагогічній майстерні взяли участь методист науково – методичного центру Романюк І.А., педагоги ЗОШ №64.

Завідувач Панасенко В.С. ознайомила гостей з дошкільним навчальним закладом, напрямками його роботи.

Вихователь першої категорії Хонич Т.В. з дітьми старшої «А» групи провели відкрите заняття «Майстер – шеф запрошує маленьких кухарів». Цікавий сюжет, сучасна наочність, дидактичні ігри, картки – схеми за методикою Золтана Дьєнеша сприяли тому, що діти виявили вміння читати схеми – позначки ознак та знаходили за ними потрібну геометричну фігуру, співвідносили число з кількістю, орієнтувалися в часі, називали пори року, дні тижня, утворювали число 6 шляхом додавання1; вправлялися в умінні визначати перший звук у слові, ділили слова на склади, узгоджували іменник в роді і числі

Враховуючи специфіку зустрічі, вихователь – методист Якименко Т.А. та практичний психолог Кучеренко А.В. розкрили основні аспекти організації наступності між ланками дошкільної та початкової освіти в формі круглого стола.

Проблема координації діяльності педагогічних колективів щодо забезпечення наступності між дошкільним і початковим навчанням була представлена відеопрезентацією. За допомогою практичних вправ слухачі курсів відчули які почуття виникають в дитини в перші місяці навчання в школі, переконались в необхідності створювати комфортні психологічні умови для дітей, вселяти в них віру і впевненість у власні сили, познайомились з досвідом роботи ДНЗ №1 з наступності та прийшли до висновку: які б зміни не відбувалися в програмах виховання та навчання дітей в ДНЗ, ЗОШ тільки за умови забезпечення тісних контактів між дошкільним закладом, школою, батьками, використання різних форм взаємодії повністю залежить успіх вирішення проблеми наступності між ланками дошкільної та початкової освіти та успішність наших дітей.

Гості відвідали виставку дидактичного забезпечення навчально – виховного процесу, на якій були представлені сучасні, естетичні, авторські ігри, виготовлені з фетру з різних розділів програми виховання та навчання дітей.

Присутні педагоги відмітили високий рівень проведення заходу, професіоналізм в підборі матеріалів та використаних під час проведення прийомів роботи. Вони висловили подяку за проведення цікавої педагогічної майстерні та побажали творчого натхнення педагогічному колективу та подальших успіхів в роботі.

Адміністрація ДНЗ №1

news_item-32-74jpg news_item-32-72jpg news_item-32-73jpg news_item-32-75jpg news_item-32-77jpg

Додав: kolinko |
Переглядів: 1362
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018