Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Педагогічна рада «Самоосвіта вчителя – самоціль чи необхідність» (Миколаївська гімназія №3)
18.11.2017, 20:07

Спеціалісти стверджують, що ідеальна школа - це створення в учнів панорамного бачення світу, відтворення мислення у щільному асоціативному зв'язку. До речі, всі нобелівські відкриття зроблені на міждисциплінарному рівні, на перетині предметів.

Сьогодні всі розуміють: учитель повинен знати не тільки свій предмет і володіти методикою його викладання, а й мати знання в різних наукових галузях, різних сферах суспільного життя, орієнтуватися в сучасній політиці, економіці тощо.

На засіданні педагогічної ради в Миколаївській гімназії №3 розгорнулася жвава дискусія: самоосвіта вчителя – самоціль чи необхідність? Більшість учителів вважають, що саме сьогодні вчитель повинен постійно вчитися, тому що в учнів щороку змінюються уявлення про навколишній світ.

Разом із тим, зійшлися на думці, що здатність до самоосвіти не формується у педагога з отриманням диплома педагогічного університету. Ця здатність визначається психологічними та інтелектуальними показниками кожного окремого вчителя, але не в меншій мірі ця здатність виробляється в процесі роботи з джерелами інформації, аналізу й самоаналізу, моніторингу своєї діяльності і діяльності колег.

Заступник директора з НМР Коваль І.І

5 6 4 3 1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1239
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018