Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса бере активну участь у міжнародній програмі eTwinning Plus
28.11.2017, 09:47

У рамках Року англійської мови кафедра англійської філології Першої української гімназії імені Миколи Аркаса проводить активну роботу по підвищенню рівня мотивації до вивчення іноземних мов, подоланню мовного бар’єру, покращенню мовних навичок гімназистів.

Учні 3(7)-х класів взяли активну участь у конкурсі на кращого виконавця віршів англійською мовою, перше місце в якому посіла учениця 3(7)А класу Михайличенко Марина. Щиро вітаємо з перемогою!

П’ятий рік поспіль Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса бере активну участь у міжнародній програмі eTwinning Plus та разом з учнями європейських шкіл втілює в життя цікаві та корисні проекти.

У листопаді 2017 року наші учні були запрошені до участі у проекті "All year round school e-magazine", в рамках якого об’єднались учні з 13 різних шкіл Європи (Греції, Італії, Іспанії, Болгарії, Турції та України).

Протягом навчального року на дітей чекають спільні цікаві теми, вправи та проектні роботи, результатами яких діти будуть ділитись одне з одним на порталі TwinSpace.

Першим завданням проекту було презентувати себе у цікавій формі, з чим чудово впорались учні 5(9)А класу. Презентацію наших гімназистів та інших учасників проекту можна переглянути за ЦИМ посиланням Наступним етапом, над яким вже працює команда учнів нашої гімназії є презентація рідного міста та країни. Ми отримаємо змогу здійснити заочну подорож країнами-партнерами проекту та презентувати Україну для шкіл Європи.

Прес-центр гімназії

5 6


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1221
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018