Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Подяка педагогічному колективу ЗОШ №17
22.06.2018, 16:11

Від імені всіх батьків випускників-2018 Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 імені Саражана В.Г. висловлюємо надзвичайну вдячність директору, педагогічному колективу, обслуговуючому персоналу.

Сказати їм просто спасибі - це не сказати нічого. Довіряючи їм своїх дітей, ми були впевнені, що вони потрапляють у надійні руки. І ми не помилилися. Без їхньої підтримки, уваги, зусиль, нам - батькам - не вдалося б досягти тієї головної мети, до якої ми йшли і продовжуємо йти: виростити зі своєї дитини Людину з великої літери.

Вони допомагали і направляли наших дітей, підтримували нас, коли нам щось не вдавалося. Вони переживали за своїх учнів не менше, а, можливо, навіть більше, ніж ми. Низький уклін: Молдован Ірині Вікторівні, Кірику Олексію Леонідовичу, Постернак Наталі Василівні, Вінтовкіній Інесі Юріївні, Жильцовій Оксані Володимирівні, Томашівській Олені Миколаївні, Горбачик Олені Вікторовні, Губарєвій Ірині Вікторовні, Феленюк Ірині Іванівні, Артюшенко Світлані Петрівні, Опанасенко Вірі Миколаївні  за вашу важку працю і від усієї душі щирі слова величезної подяки від усіх від батьків!

Є людина, яка про наших дітей, говорить «мої». Каже щиро, з любов’ю. Саме їй відомі їх переживання, закоханості, маленькі трагедії і великі досягнення. І скільки б не було учнів, для кожного знайдеться місце в її серці. Спасибі вам, дорогий класний керівник, Крейтор Людмило Валентинівно, за те, що завжди вірили в успіх кожної дитини. Плоди вашої праці назавжди в наших серцях і в душах наших дітей.

Знання, яких Крейтор Людмила Валентинівна наділила дітей, обов’язково допоможуть їм подолати свою життєву дорогу. Адже математика – наука, якою щодня користуються всі без винятку. А Людмила Валентинівна не тільки навчила їх свого предмету, але й показала їм, як всі ці обчислювальні процеси допоможуть у підкоренні світу.

Навряд чи хтось знає більш відповідальну і старанну людину, здатну з таким натхненням віддаватися своїй роботі. Сьогодні ми говоримо спасибі самому чудовому директору на світі Панченко Алевтині Геннадіївні. Дякуємо за те, що Ви змогли підібрати такий чудовий у всіх відносинах педагогічний колектив, спасибі за те, що Ви стежите за станом будівлі школи. Також просто необхідно сказати спасибі за те, що в нашій школі всі учні вірять в себе і в свої сили, а все тому, що шановна Алевтина Геннадіївна з материнською турботою відноситься до кожного з них.

Сьогоднішні випускники назавжди покидають поріг свого другого будинку — школи, але ніхто з них ніколи не забуде порад, даних директором, його підтримки у нелегкі моменти. Та й критичні зауваження також залишаться в їх пам'яті, оберігаючи від помилок у дорослому житті.

Педагогічний колектив залишиться глибоко у наших серцях. Спасибі вам шкільні Ангели, Хранителі знань!

 

                            Козирєва Єлизавета Вікторівна

                            Іванова Ольга Олегівна

                            Зінченко Таїсія Тарасівна

                            Сурай Вікторія Павлівна

                            Щетініна Вікторія Олександрівна

                            Прокопенко Юлія Олексіївна

                            Гуменюк Олександр Вікторович

                            Фірсіна Антоніна Вікторівна


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 124
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018