Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Подяка від колективу ЗОШ №26
27.09.2017, 18:56

Колектив Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №26 Миколаївської міської ради Миколаївської області – батьки, вчителі, працівники школи, учні – висловлюють щиру подяку управлінню освіти Миколаївської  міської ради за комфортні умови праці, навчання і виховання дітей, за підтримку як в матеріальному плані (відновлення огорожі, нові комп’ютерні класи, ремонт харчоблоку, санвузлів, заміна вікон тощо), так і за надані можливості введення  інновацій в освітньому процесі (активізація впровадження інформаційно-комп’ютерих технологій, урізноманітнення форм навчання, відкриття першого в місті вальдорфського класу, створення умов для дітей з особливими потребами). У нашій шкільній родині піклуються про розвиток кожної дитини, враховуючи її інтереси і можливості. Єдність сім’ї, громади  та навчального закладу – запорука успіху кожного вихованця й школяра. Саме для них, для дітей, для їхнього життєвого успіху існує школа.
Ми вдячні міській владі за розвиток нашої школи, яка з кожним роком стає все краще. Щира вдячність всім, хто підтримує нашу школу! 
Вітаємо управління освіти, усіх вчителів з наступаючим святом – днем працівників освіти! Об’єднаймо наші спільні зусилля заради щасливого та надійного майбутнього наших дітей. Нехай шанована буде праця вчителя, нехай дитячі серця горять любов’ю, а батьківська вдячність додає тепла! 

З повагою, голова ради школи Косінова І.В.


Додав: kolinko |
Переглядів: 1326
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018