Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

«Право» і «знати» (ЗОШ №18)
14.12.2017, 16:28

Право – важливе досягнення людської цивілізації, що впливає на життя суспільства в цілому і кожної людини зокрема. Вчитель історії та правознавства Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Білозерська Т.М. в рамках проведення Всеукраїнського тижня права знайомила учнів із правилами і законами, їх дією в повсякденному житті, виховувала повагу й любов до своєї країни, державотворчих і правотворчих традицій.

Правовий лекторій для учнів 7-8-их класів «Право в моєму житті», змагання учнів 9-10-их класів «Правові норми – безпечне і щасливе майбуття» дали можливість учням аналізувати, оцінювати, розв’язувати юридичні ситуації, спираючись на знання норм права і приписів законів нашої держави.

Проблеми суспільного життя, інтерес і сенс активної громадянської залученості, елементи правової культури висвітлено у стіннівках і малюнках школярів на тему: «Права очима дітей».

Відбулось і знайомство учнів 5-6-их класів із Конвенцією ООН «Про права дитини», що є міжнародним правовим документом і встановлює стандарти для захисту дітей від зневаги та образ, з якими вони стикаються певною мірою щодня.

Прес-центр школи

IMG_6470 IMG_6463 IMG_6461 IMG_6454 IMG_6434

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1128
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018