Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Представники Вітовського УВГ в гостях у МЗОШ№ 49
25.03.2018, 22:21
23 березня в гості до учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 49 представники Вітовського УВГ Кмісарова Л.В. та Євстегнєєв С.А, які розповіли учням про те, що
вода є найпростішою і звичною речовиною на планеті. В даний час 70% території нашої планети покриті водою. При цьому пити можна тільки 1% цієї води. За останні роки в світі відбулося безліч конфліктів, пов’язаних з доступом до води.
Ідея проведення Всесвітнього дня водних ресурсів вперше прозвучала на конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку, яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро.
Генеральна Асамблей Організації Об’єднаних Націй, прийнявши резолюцію в лютому 1993 року, проголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Цей день повинні були почати відзначати у 1993 році у відповідності з рекомендаціями Конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку.
22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важність водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Офіційна тема відзначення Всесвітнього дня води у 2018 році «Природа для води». Учні мали змогу переглянути пізнавальне відео, після перегляду якого вони зрозуміли, що збереження річок - це запорука безпеки життя,, а також збереження здоров'я. Комісарова Л.В. закликала учнів не залишатись байдужими до долі річок рідного краю, не забруднювати їх, не викидати сміття, любити і берегти, щоб нащі нащадки не дорікали нам за безвідповідальність
Прес-центр школи


Додав: svetik1 |
Переглядів: 1165
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018