Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Проблемний стіл з теми «Комфортні психолого-педагогічні умови спілкування з учнями – складова компетентності вчителя»
13.09.2017, 11:03

12 вересня 2017 р., згідно з планом методичної роботи вчителів школи на 2017/2018 навчальний рік, проведено засідання проблемного столу з теми «Комфортні психолого-педагогічні умови спілкування з учнями – складова компетентності вчителя». Метою даного заходу було розкрити психологічні та методичні аспекти спілкування вчителів і учнів, донести до педагогів розуміння цінності спілкування та показати шляхи використання цього вміння для вдосконалення своєї майстерності. Доповідачами виступили психолог школи Стасенко О.А., яка висвітлила психологічні аспекти спілкування вчителів і учнів, а також Здобнікова Ю.Ю., вчитель російської мови та літератури, яка розповіла про таке поняття педагогіки, як стилі педагогічного спілкування.
Для проведення семінару використовувалася форма групової роботи, під час якої вчителі працювали в творчих групах. Завдання, які були поставлені перед педагогами, носили практичний характер: не лише надати пояснення певному стилю педагогічного спілкування, а й продемонструвати фрагмент уроку з використанням того чи іншого стилю.
В результаті роботи творчих груп були сформовані методичні рекомендації для вчителів щодо стилів педагогічного спілкування та правил педагогічного спілкування з учнями.

Прес-центр МЗОШ №31

Додав: aralina2812 | | Теги: МЗОШ №31
Переглядів: 1292
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018