Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Семінар для керівників гуртків хореографічного напряму в Палаці творчості учнів
08.02.2018, 14:57

Палац творчості учнів зібрав керівників гуртків хореографічного напряму позашкільних та загальноосвітніх закладів освіти міста, студентів кафедри хореографічного ВП МФ КНУКіМ на семінар-практикум «Формування та розвиток сталого інтересу до хореографічного мистецтва». Семінар проходив на базі «Народного художнього колективу» ансамблю класичного танцю «Дивертисмент» (керівник Драгомощенко С.О, педагог «Керівник гуртка-методист» Смикова Т.Ю.)

У теоретичному модулі Світлана Олександрівна та Тетяна Юріївна ознайомили учасників з історією та структурою колективу, навчально-виховним процесом та цікавими педагогічними напрацюванням, методикою роботи і досягненнями всього колективу та окремих його вихованців.

Особливо цікавим та змістовним був практичний модуль. Гості мали можливість не тільки побачити фрагменти занять з класичного танцю груп різних рівнів навчання (від початкового до вищого), а також переглянути цікаві музично-рітмічні вправи, танцювальні ігри, елементи партерної гімнастики та фрагменти уроку народно-сценічного танцю.

Всі учасники семінару мали можливість побачити майстерність та грацію, вишуканість та артистизм юних балерин. Глядачі дали високу оцінку роботі всьому хореографічному колективу: педагогам, які вміють зацікавити та навчати майстерності танцю, акомпаніаторам, які вміло підбирають музичний матеріал, та вихованцям, які з великим задоволенням та наполегливістю працюють на заняттях, досягаючи високих результатів.

Враження від проведеного заходу були дуже позитивними. Учасники відзначили високий рівень в підготовці та проведенні семінару-практикуму подякували за щиру зустріч.

Методична рада закладу

DSC_0186 DSC_0329 DSC_0306 DSC_0305 DSC_0290 DSC_0202 DSC_0176 DSC_0111

Додав: kolinko |
Переглядів: 1256
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018