Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Семінар для заступників директорів з виховної роботи міста у ММК iм. В.Д. Чайки
02.02.2018, 18:04
01 лютого 2018 року в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д.Чайки відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи міста на тему «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді як важлива складова змісту освітнього процесу закладу».
На заході були присутні: голова адміністрації Центрального району Береза О.Д., регіональний інспектор управління освіти Миколаївської міської ради Макаренко Н.С., начальник відділу виховної роботи управління освіти Миколаївської міської ради Сискова Л.В.
Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Отже, навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу.
Отож, тема семінару для заступників директорів з виховної роботи «Національно-патріотичне виховання як важлива складова змісту освітнього процесу закладу» була обрана з метою вдосконалення роботи з даного питання, формування ідеологічної компетентності та патріотичного світогляду вчителів .
Семінар відкрив голова адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Олександр Береза, який наголосив, що в умовах становлення української державності, інтеграції України в європейське і світове співтовариство, відмова від тоталітарних методів управління та побудова громадянського суспільства вимагають нових підходів до якості освіти.
Тому мета сучасного освітнього процесу – не тільки сформувати в учнів необхідні компетенції, надати ґрунтовні знання з різних предметів, а й виховати громадянина, патріота, інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти викликам глобалізації життя.
Директор колегіуму Сергій Січко ознайомив присутніх із структурою освітнього процесу закладу, з новітніми технологіями, які впроваджуються в закладі, досягненнями педагогічного та учнівського колективів в інтелектуальному, спортивному та творчому напрямках.
Продовжуючи пленарну частину семінару, заступник директора з виховної роботи Ірина Арзуманова презентувала систему національно-патріотичного виховання колегіуму основними тематичними періодами річного плану виховної роботи в напрямку національно-патріотичного виховання.
Логічним продовженням пленарної частини стала екскурсія центрами національно-патріотичного виховання колегіуму: центр військово-патріотичного виховання «Патріот», музей учасників бойових дій та учасників АТО, музей кобзарського мистецтва, краєзнавча світлиця,
Інформаційно-аналітичний та культурно-освітній центр національних меншин, освітньо-інформаційний центр «Україна – Європа», центр Здоров’я та позаурочної діяльності.
У культурно-мистецькому центрі «Україна духовна» учасники семінару мали змогу ознайомитися з творчими колективами закладу – шкільною дитячою філармонією, візитною карткою якої є юнацька капела бандуристів «Кобзарський передзвін». Присутні були вражені високою майстерністю володіння учнями бандурою, а також професійним виконанням українських пісень, народного танцю.
Учасники семінару переконалися том, що в колегіумі дійсно створені всі умови для всебічного повноцінного розвитку кожної особистості закладу в інтелектуальному, спортивному та творчому напрямках.
Підсумовуючи роботу семінару, адміністрація колегіуму висловила впевненість, що українська педагогіка за своїм змістом і спрямуванням має гармонійно поєднувати могутню культуру і духовну «трійцю»: історію, сучасне і майбутнє нашої нації і держави.
Вона покликана утверджувати в серцях і душах, реальних справах, діяльності і поведінці кожного школяра культурно-духовні традиції, цінності рідного народу, вищі здобутки світової цивілізації.

Прес-центр колегіумуДодав: Electronik |
Переглядів: 1327
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018