Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Семінар-практикум для вчителів літератури (класичний ліцей)
20.11.2017, 19:29

У МОІППО зібрались вчителі зарубіжної та української літератури на семінар-практикум, який проводила кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти Львівського ОІППО, член кореспондент Ноосферної академії освіти і науки, Лицар Гуманітарної Педагогіки Богосвятська Анна-Марія Іванівна. Захід відбувся у миколаївській школі-інтернаті № 4.

Від нашого Миколаївського класичного ліцею на захід пощастило потрапити Рибак Наталії Анатоліївні, заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю української мови та літератури і Морозовій Валентині Борисівні, заступнику директора з виховної роботи, вчителю зарубіжної літератури. Тема семінару «Обличчя і душа сучасного уроку літератури» присвячена здоров’язбережувальним технологіям на уроці. Анна-Марія на своїх уроках намагаєтсья задіяти всі п’ять каналів відчуття дитини, створити зони комфортного мислення. Нові підходи, знахідки, вимоги до сучасного уроку психологічна та естетична підготовка до аналізу тексту, пробудження інтересу до читання – все це спробувала передати нам Анна-Марія.

Ми дякуємо організаторам такого заходу, пишаємося Анною-Марією Богосвятською. Семінар-практикум надав нам нового досвіду та гарного настрою.

Методична рада ліцею

P71117-092001 P71117-114136

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1160
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018