Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Школа молодого вихователя раннього віку на базі ДНЗ № 117
13.10.2017, 14:05

Розпочали першу зустріч завідувач Тетяна Олександрівна-познайомила присутніх з особливостями адаптаційного періоду; вихователь-методист ознайомила з планом роботи школи вихователів РВ. На засідання були присутні головний спеціаліст міського відділу освіти Іванова Надія Миколаївна та методист НМЦ Романюк Ірина Анатоліївна

Самі маленькі вихованці дошкільного закладу № 117 гостинно запросили вихователів слухачів школи молодого вихователя на перегляд заняття з природи «Солимо огірки та помідори». Маленькі хлопчики та дівчатка навчилися розпізнавати огірок та помідор за зовнішнім виглядом, продовжували розвивати вміння обстежувати об’єкти природи зором, дотиком та таким чином збагачувати сенсорні еталони.

Продуктивною діяльністю було соління овочів, як «з матусею на кухні». Діти працювали зі справжніми овочами, мали можливість їх понюхати, дотиком обстежити та й спробувати. Вихователь групи раннього віку Сівак Віта Вікторівна створила на занятті доброзичливу, комфортну атмосферу яка допомогла дітям засвоїти навчальний матеріал.

Після перегляду заняття вихователі обмінялись думками та продовжували працювати за темою «Спостереження в ранньому віці», а саме: віртуальна подорож ділянками ДНЗ №117 (перегляд відео), робота в групах (запитання до об’єктів спостереження), рефлексія «які якості особистості повинні бути у вихователя раннього віку».

Методична рада закладу

2 10 9 8 7 6 5 4 3 1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1345
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018