Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Школа - простір без насильства (ЗОШ №36)
10.11.2017, 13:46

Питання профілактики, попередження насильства дуже актуальні у наш час. Адже це – складне і, нажаль, досить розповсюджене явище, що має гостру потребу в терміновому усуненні.
Для того, щоб вплинути на ці процеси, треба зрозуміти, чому відбувається насильство, як воно впливає на причетних до нього людей, які необхідні корекційні методики для впливу на агресорів і які методи реабілітації необхідні жертвам.

Тому згідно плану роботи Миколаївської ЗОШ №36 практичним психологом та соціальним педагогом був проведений семінар для вчителів на тему «Школа – простір без насильства». Основною метою заходу було посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу, на збільшення знань про всі форми насилля, профілактику жорстокої поведінки, бездоглядності дітей та непорозуміння в сім'ї.

Найважливішим завданням заходу було допомогти вчителям знайти своє місце у розв’язанні проблеми насильства серед дітей.

У ході роботи семінару педагоги виконували різноманітні психологічні вправи, а наприкінці заходу були підбиті підсумки і вироблені рекомендації для учасників щодо попередження та реагування на факти жорстокого поводження з дитиною як у школі, так і у сімейному середовищі.

Варто зазначити, що захід був динамічним та продуктивним. Учасники отримали корисні знання, вміння, матеріали, які допоможуть їм у майбутньому більш активно захищати права дитини.

Прес-центр

семiнар_психолога

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1118
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018