Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Скажемо СНІДу – «Ні!» (ЗОШ №28)
02.12.2017, 13:23

1 грудня світова спільнота відзначає День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. З метою поширення інформації про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та СНІДу, вироблення оптимальних стратегій запобігання зараженя та правил поведінки з хворими на ВІЛ/СНІД у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 традиційно проводяться загальношкільні акції, конкурси, тренінги, флешмоби.

У нашій школі організовано загальношкільну акцію “СНІД- не залишаймося байдужими”, в ході якої класними керівниками було проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення поінформованості дітей з даного питання та формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

Одним із знаків пам’яті і солідарності з людьми, які з певних причин стали інфікованими, є червона стрічка. Учні та вчителі нашої школи приєдналися до цієї традиції та в знак усвідомлення актуальності даної проблеми та толерантного ставлення до Віл-інфікованих громадян закріпили червону стрічку у себе на грудях.

У цей день класні керівники провели роз’яснювальні бесіди з учнями 8-11 класів, продемонструвавши дітям цікаві та пізнавальні відеоролики, відеорепортажі з лікарями, людьми, хворими на ВІЛ та СНІД, в ході яких учні поглибили свої знання про шляхи передачі хвороби та усвідомили її наслідки для всього людства.

Активними учасниками заходів стали й представники учнівського самоврядування, які спільно з учнями 11 класу провели загальношкільну акцію «Стрічка єднання», метою якої було показати, що всі учні школи єдині в пориві боротися зі страшною хворобою. Найактивніші учні 9-х класів стали учасниками флеш-мобу «Зупинимо СНІД!». Діти, тримаючи в руках червоне полотно зобразили на шкільному подвір’ї символ толерантності з ВІЛ-інфікованими людьми – червону стрічку.

На стенді «Рада учнівського самоврядування» було підбито підсумки загальношкільного конкурсу малюнків і плакатів «Скажемо СНІДу «Ні!» та оформлено виставку найкращих дитячих робіт «Ми проти СНІДу!».
Всесвітній день солідарності з ВІЛ-інфікованими людьми став гарною можливістю підвищити рівень обізнаності учнівської молоді, батьків та вчителів із захворюванням та ще раз нагадати всім відомe істину: «Наше здоров’я у наших руках!»

Прес-центр школиДодав: kolinko |
Переглядів: 1167
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018