Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Соло творчості та цікавих ідей (Миколаївська гімназія №3)
20.11.2017, 20:00

Сучасні учні вже не хочуть чемно слухати суворого вчителя, сидячи рівно і склавши руки, вони, дійсно, шукають комунікації, відвертого діалогу з учителем. А під час інтегрованого уроку «зарубіжна література + англійська мова» - це діалог учнів одразу з двома педагогами.

Театральна педагогіка вчителя зарубіжної літератури Бондарук Лариси Миколаївни захопила і молодого вчителя англійської мови Єреш Олену Вікторівну. Утворився прекрасний педагогічний тандем, але семикласникам непросто було переключатися з однієї мови на іншу. А вчителі ще створювали для учнів цікаві проблемні ситуації, і всі із захопленням шукали вихід.

Не було байдужості і розслаблення, була напруга творчої думки, була справжня робота та багато цікавих ідей. А кульмінацією, природно, стало інсценування уривка літературного твору. Учні – «актори», як завжди, вдало продумали і костюми, і декорації, і мізансцени. Дійсно, інтеграція об’єднує спільною метою в межах уроку, допомагає поєднати дітей, які віддають переваги різним наукам і бувають пасивними на звичайних уроках. Це урок – відкриття, це жвавий діалог учителів з учнями.

Заступник директора з НМР Коваль І.І.

2 3 1

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1262
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018