Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

«Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила!» – під таким гаслом пройшов тиждень фізкультури та спорту в ДНЗ № 117
03.12.2017, 14:06

Що ж більш за все люблять діти!!!! Рухатися, стрибати, «перевертатися догори ногами…» , бігати, гратися, змагатися .

Тому кращим другом для дітей був і залишається спорт.

З метою пропаганди здорового способу життя, зацікавленності фізкультурою та ознайомлення дошкільників з видами спорту в ДНЗ №117 пройшов тиждень фізичної культури та спорту на тему: «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила!»

Розпочали тиждень з туристичного походу та відвідання тенісного корту, де зустрілись з тренером. Наступним кроком було відвідання стадіону з дітьми старшого дошкільного віку, задоволенню не було меж, і у дітей, і у вихователів та й у спортсменів, які саме в той час проводили тренування.

Діти та вихователі з задоволенням переглянули виставку спортивних атрибутів в фізкультурному залі закладу, яку підготувала інструктор з фізкультури закладу Котляр Аліна Олегівна.

Вихователі та батьки всіх груп підготували власну оглядову екскурсію: теніс, футбол, бокс, художня гімнастика, легка атлетика, волейбол тощо. Діти розповідали про особливості певного виду спорту, про досягнення батьків, старших сестер та братів, показали власні можливості. В результаті діяльності кожна група залежно від вікової категорії дітей створила добірку наочного та інформаційного матеріалу, розробили словник термінів до видів спорту, який використовують на заняттях з фізкультури, розвитку мовлення, ознайомлення з довкіллям. Цей захід об’єднав педагогів, дітей та батьків та надав можливість привернути увагу до фізкультури, спорту та здорового способу життя.

Девізом педагогічної діяльності для нас є вислів В.А. Сухомлинського: «Спорт стає засобами виховання тоді, коли він є улюбленим кожного»

Завідувач ДНЗ № 117 Т.О. Гераніна

Вихователь – методист Г.П. Артюхова

4 5 3 2 1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1185
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018