Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Сучасні парти в МСШ «Академія дитячої творчості»
27.10.2017, 17:59

Столи для роботи стоячи належать до категорії «Ергономічні дитячі меблі», які розроблено з урахуванням анатомічних особливостей зростаючого організму. Це не секрет, що довготривале сидіння за партою шкідливе для дитини, і, на жаль, це неминуче для школяра. Науково доведено, що позитивний вплив на здоров'я дитини забезпечує чергування під час уроку позицій «сидячи» і «стоячи». Це чергування сприятливо діє на центральну нервову систему, покращує розумову продуктивність і рівень фізичного розвитку, зберігає здоров'я дітей. Учені з США довели: учні, які працюють стоячи, більш уважні, зібрані, краще засвоюють новий матеріал. Експеримент серед учнів 2-4 класів, показав, що всі завдання в кабінетах, які оснащені партами stand-up, виконувались більш ефективно на 12%.

Сьогодні розпочато впровадження цього проекту в Миколаєві. Після ретельного вивчення даного питання в МСШ ««Академія дитячої творчості» сучасні парти з’явились у початкових класах.

Столи для роботи стоячи було виготовлено в МСШ «Академія дитячої творчості» із старих парт. Використано довговічні та безпечні для здоров’я матеріали.

Ідея працювати стоячи не є новою. Так працював Леонардо да Вінчі, Бенджамін Франклін, Вінстон Черчілль. Робота стоячи – це підвищена концентрація уваги, зібраність, поліпшення обмінних процесів в організмі, рівна постава, мінімальна втома й підвищена працездатність.

Адміністрація закладу

IMG_20171024_165308 IMG_20171024_165229

Додав: kolinko |
Переглядів: 1597
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018