Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Теоретично-практичний семінар на тему: «Реалізація творчих можливостей вчителя через формування вмінь і навичок самостійної роботи учнів» (МЗОШ №31)
13.10.2017, 13:30
09 жовтня 2017 року згідно з планом методичної роботи в Миколаївськаій ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 було проведено теоретично-практичний семінар на тему: «Реалізація творчих можливостей вчителя через формування вмінь і навичок самостійної роботи учнів».
Метою даного заходу було узагальнити й систематизувати теоретичні та практичні знання вчителів щодо видів та форм самостійної роботи учнів, а також активізації творчих здібностей і розвитку творчого потенціалу кожного вчителя.
Доповідачами виступили психолог школи Нетесова К. А., яка висвітлила психологічні аспекти як творчості - процесу людської діяльності, так і педагогічної творчості - здійснення педагогом оптимальних нестандартних рішень, та Калюжна О. В., вчитель української мови та літератури, яка розповіла про види самостійної роботи, зосередивши увагу на видах самостійної роботи учнів за рівнем пізнавальної діяльності.
Практична частина семінару реалізувалася через групову роботу вчителів. Завдання, яке було поставлено перед педагогами, мало не лише теоретичний, а й практичний характер: не тільки пояснити певний тип самостійної роботи учнів за рівнем пізнавальної діяльності, а й представити кожен тип різноманітністю форм роботи.
Результатом практичної часини семінару стали наочні картки, які демонстрували форми роботи по кожному типу самостійної роботи.

Додав: aralina2812 | | Теги: МЗОШ №31
Переглядів: 144
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018