Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Тиждень біології у ЗОШ №31
17.10.2017, 11:59
З 9 по 13 жовтня в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 31 проходив предметний тиждень з біології, мета якого полягала у тому, щоб привернути увагу до предмета, поглибити знання учнів, які вже вивчають біологію і підвищити інтерес для тих, хто поки що не вивчає її.
Розпочався тиждень із загальношкільної лінійки «Світ біології», під час якої учні розповідали цікаві факти про рослини і тварин нашої планети. Відповідно до плану, протягом тижня відбулися такі заходи:
конкурс стінних газет «Досягнення сучасної біології»;
екологічні хвилинки «Екологія душі»;
інтерактивне заняття з біоетики;
виставка композицій з природного матеріалу «Щедрі дари осені;
конкурси загадок, прислів'їв, приказок про природу.
У конкурсі газет взяли участь учні старшої школи, підготувавши надзвичайно яскраві, інформативні і творчі газети: «Генна інженерія – область біотехнологій» (9 кл.), «Досягнення сучасної біології» (10 кл.), «Досягнення біології» (11 кл.).
Екологічні хвилинки, які проводили на уроках гуманітарного циклу, сприяли розширенню кругозору, допомагали глибше усвідомити красу і цінність навколишнього світу природи.
Одночасно і святковим, і повчальним, і виховним став захід «Гуманне ставлення до тварин», який був проведений з учнями 1-3 класів у п’ятницю, 13 жовтня. Під час заходу учні ознайомилися з історією одомашнення тварин, обговорили різновиди собак і котів, були залучені до цікавої кіновікторини, переглянули мультфільм «Історія про чорного кота» а, насамкінець, виконали творче завдання – малюнок «Тваринка моєї мрії». Наприкінці заняття учні зрозуміли, що необхідно безпечно, гуманно і чуйно поводитись з безпритульними і домашніми тваринами.
Для розкриття творчих здібностей школярів, була проведена виставка композицій з природного матеріалу «Щедрі дари осені», яка засвідчила нестандартний, креативний підхід до завдання. На виставку учні принесли чудові поробки із фруктів, овочей, ягід, квітів і гарного осіннього листя.
Підсумок тижня – нагородження найактивніших і найкращих. У конкурсі стінних газет перемогу здобули учні 11 класу. Підготовлені на виставку композиції із природного матеріалу видалися напрочуд дивожними і оригінальними, а тому переможцями стали всі класи, адже виділити когось окремо неможливо.
Отже, тиждень біології у нашій школі став загальною творчо-інтелектуальною справою, яка згрупувала школярів, допомогла розкрити їхні таланти, вчила учнів діяти дружно і організовано.Додав: aralina2812 | | Теги: ЗОШ №31
Переглядів: 1214
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018