Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Тиждень фінансової грамотності в ЗОШ №17
17.11.2017, 14:26

Особистості не входять готовими у цей світ,

а є продуктами культури і обставин

К. Ламон

Під таким гаслом в школі проходить Тиждень фінансової грамотності в рамках Всеукраїнського щорічного просвітницького заходу «Тиждень фінансової грамотності в Україні-2017».

Уроки фінансової грамотності для школярів є можливістю поспілкуватися з практиками банківської справи та отримати від них корисні поради з управління власними фінансами.

Працівники Приватбанку розповіли про основні правила управління власними коштами і витратами, способи запобігання небезпечним помилкам в особистому фінансовому менеджменті, а також про те, яку користь можна отримати від використання сучасних банківських послуг та сервісів.

Десятикласники, беручи участь у тренінгу, мали змогу спробувати розподілити та заощадити свій бюджет в різних життєвих ситуаціях. Це викликало неабияку цікавість всіх учасників – команди юнаків та команди дівчат. Варто зазначити, що дівчата виявилися більш заощадливими.

Ось в такий незвичний спосіб учні вчилися зберігати кошти заради фінансової стабільності у майбутньому.

Волонтери, представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Чернова Валерія, Джрагацпарян Валентина, Голуб Ангеліна, Пилипенко Катерина в доступній ігровій формі пояснили учням 1-4 класів основні ознаки ідентифікації національної грошової одиниці. Аби все почуте протягом уроку краще запам’яталось школярами, для кожної ознаки ідентифікації грошей було розроблено міні-експеримент, хід виконання якого представлявся на слайдах і виконувався безпосередньо кожним учнем.

Для учнів були проведені і веселі вікторини, «розумні кольорові» кросворди на виявлення кольорового зображення номіналу гривні і «Хто зображений на гривні?». Діти із захопленням відгадували загадки на фінансово-грошову тематику, моделювали поведінку у випадку виявлення підроблених грошей тощо.

Час промайнув дуже швидко. Учні та педагоги подякували волонтерам за цікаві та пізнавальні уроки.

Прес-центр ЗОШ № 17

IMG_20171108_091934 IMG_20171108_091701 5._Чернова_Валентина_розповiдаe_учням_2а_класу_про_ал_тернативнi_рiшення

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1224
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018