Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Тиждень проектів в ЗОШ №36
07.02.2018, 14:44

Позашкільна діяльність сьогодні розглядається як важливий фактор найповнішого розкриття здібностей школярів та розв'язання різноманітних освітніх проблем, створення цілісної системи пошуку та виховання творчо обдарованої особистості.  Різні форми позакласної роботи це своєрідний соціально-психологічний тренінг, постійний новий досвід, розширення уявлень про себе й інших людей, прекрасна можливість творчої самореалізації особистості.

Однією з форм позакласної діяльності в нашій школі у січні  стала організація та проведення тижня проектів, у якому взяли участь учні 6-9 класів. Адже участь у проектній діяльності сприяє: становленню особистості; розвитку пізнавального інтересу; використанню знань у конкретній діяльності; розвитку дитини через розв’язання проблем; дає їй відчуття успіху й власної значущості від результатів своєї праці; формуванню активної, самостійної й ініціативної позиції учнів у навчанні; реалізації принципу зв’язку навчання з життям; формуванню не лише вміння, а й компетенції.

Дослідження учнів  втілилися у  творчій роботі, у якій кожен учасник зміг виявити усі свої знання, уміння та навички. Захист проектів став для них справжнім підсумком практичної реалізації оригінальних ідей, креативого мислення, творчої праці.

Методична рада школи

1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1238
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018