Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 79
Гостей: 79
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Тиждень української мови в ЗОШ №46
26.02.2018, 15:46

Метою всіх проведених заходів було активізувати та поширити раніше набуті знання з української мови і літератури; збагатити словниковий запас учнів; розвивати їхні творчі здібності, естетичні смаки, мову й мислення; сприяти формуванню високоморальної особистості; виховувати інтерес до народних традицій, повагу та любов до української мови, розуміння її краси.

Тиждень розпочався урочистою загальношкільною лінійкою « У мові моїй краса й неповторність». Учні 8-А класу (учитель Крохмаль В.М.) розповіли про значення мови в житті народу, історію виникнення свята. На лінійці звучали чудові вірші та пісні про мову.

Кожен день тижня проходив під певним гаслом:

Понеділок

«Ярмарок крилатих висловів»

Учні 4-х класів подорожували країнами Прислів’я, Приказка, Загадка, а гідом  цієї подорожі були учнів 6-Г класу (учитель Чорна А.М.). Діти з цікавістю працювали над мовними завданнями: «Утвори прислів’я з антонімів», «Вилучи зайве», «Далі, далі», «Відгадай». Найкращим знавцем усної народної творчості стала учениця 4-А класу Студзинська Анна. 

 

Вівторок

«Заглядає в шибу казка»

Учні 5-Б класу (учитель Ліхожон Г.І.) запросили учнів 1-х класів у Світ Казки. Івасик-Телесик, Котигорошко, Червона Шапочка, Кіт у чоботях, Королева казки та малята в уявному автобусі відправилися за маршрутом. Протягом подорожі зібрали врожай у «Казковому садочку», побудували «Чарівний місток» через бурхливу річку Мудрої казки, відпочили на «Танцювальній галявині», відгадали всі загадки «Палацу таємниць», погостювали «Хатинці Баби Яги» і скористалися новітнім видом транспорту «Гуси-лебеді». Щасливі та задоволені, повернулися додому. Найкращим знавцем української народної казки стала Довгалюк Юлія.

Середа

«Пісні моєї душі»

Українська пісня – це частина духовного життя народу, вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок за кроком слідкує за ним від дитинства до старості. Можливість зачаруватися піснею, відчути насолоду від багатющих мелодій, широти й краси образів, її чарівної сили мали шестикласники , для яких учні    8-А класу (учитель Крохмаль В.М.) підготували цікаві та різноманітні завдання й конкурси. Найкращими знавцями української пісні стали учні 6-Г класу.

Четвер

«Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх»

Український народний гумор завжди має своє неповторне забарвлення. Як відомо, щирий сміх об’єднує людей. Учнів 5-6 класів об’єднало виконання жартівливих народних пісень, байки, гуморески, співомовки. Організатором цього заходу були учні 7-А класу (вчитель Хворостянюк І.О.).

П’ятниця

«Магія вишиванки»

Українська народна вишивка – унікальне явище духовно-матеріальної культури нашого народу. Упродовж тисячоліть у народній вишивці знаходили і знаходять відображення думки, настрої людини, що її творила, краса природи, світ думок майстринь, їхні сподівання на кращу долю, людські вірування, оберегова символіка речей, позначених візерунком нитки й голки. Саме такий зміст мав виховний захід, проведений учнями 9-А класу (вчитель Недбай С.В.). Ведучі звернулися до всіх глядачів із закликом: не розгубити мистецтво вишивання, не забути власної національної культури, щоб передати це живе іскристе диво наступним поколінням. Усі проведені заходи перетворили дні шкільного життя на свято Українського Слова, яке з гордістю і любов’ю линуло з вуст  учнівської молоді.

Прес-центр школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 1256
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018