Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Тренінг в рамках Всеукраїнського марафону "Активні Громадяни" (ЗОШ №31)
19.02.2018, 16:25
15-16 лютого на базі Миколаївської загальноосвітньої школи № 31 проходив дводенний тренінг в рамках Всеукраїнського марафону "Активні Громадяни", організований директором школи № 31 Архіповою А.Є. Фасилітатором була Скиба Тетяна Юріївна – спеціаліст від Британської ради та ЧДУ ім. П. Могили. Учасниками тренінгу стали активні педагоги та учні, які зацікавлені у вирішенні соціально значущих проблем рідного міста і школи.

Тренінг був надзвичайно корисним, адже всі його учасники детально ознайомились із правилами написання соціальних проектів, дізналися як реалізувати лідерський потенціал в соціальній сфері, ознайомилися із програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні. Змістовними і результативними стали вправи: «Картування громади», «Дерево проблем», «Система владних координат».

Відкритому і надихаючому тренеру Тетяні Юріївні вдалося заохотити всіх слухачів до застосування отриманих знань і навичок під час практичної частини. Плануванню соціальних дій було приділено найбільше уваги за період дводенної роботи. У ході роботи учасники тренінгу, об'єднавшись в групи, прогнозували колективну співпрацю для вирішення проблем громади. Наприкінці заходу групи представили ідею громадського проекту із визначеними проблемами, завданнями і цілями, яка може стати реалізованим успішним проектом.

Отже, даний тренінг допоміг вчителям і учням визначити пріоритетні завдання й способи їх вирішення, щоб втілити позитивні соціальні дії в своїх громадах, знаходити перспективні джерела фінансування проекту.

Додав: aralina2812 | | Теги: ЗОШ №31
Переглядів: 1103
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018