Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Участь гімназистів Першої української гімназії у засіданні суспільствознавчої науково-методичної студії “Історія і пам’ять”
17.12.2017, 15:00

Кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО проведено засідання суспільствознавчої науково-методичної студії “Історія і пам’ять”. Тема засідання «Рід Аркаса в соціально-економічному та культурному поступі краю».

Робота Студії відбувалася за двома змістовими модулями: історико-теоретичним та комунікативним. Учасники Студії брали участь в екскурсії з оглядом історичної пам’ятки місця поховання родини Аркасів (Миколаївський некрополь).

Під час роботи Студії розглядалися такі питання: родина Аркасів і Північне Причорномор’я; господарська діяльність родини Аркасів; науково-історична спадщина М. М. Аркаса; нащадки Аркасів в Америці; видання з приватної бібліотеки родини Аркасів у фонді Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова; Тарас Шевченко та Микола Аркас; висвітлення постаті Миколи Аркаса в миколаївських газетах; використання ресурсу музею історії гімназії у вивченні історії України.

Учасники засідання Студії активно долучилися до обговорення нових підходів у дослідженні Аркасівської спадщини та проблеми її збереження й використання в сучасному культурному просторі.

Участь у заході взяли учителі закладів загальної середньої освіти Миколаївської області, учителі історії та правознавства та учні Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради, наукові співробітники Миколаївського обласного краєзнавчого музею, Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова, науково-педагогічні працівники МОІППО.

Прес-центр гімназії

Перша_украiнс_ка_гiмназiя_iменi_Миколи_Аркаса_(1) Перша_украiнс_ка_гiмназiя_iменi_Миколи_Аркаса_(3) Перша_украiнс_ка_гiмназiя_iменi_Миколи_Аркаса_(2)

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1244
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018