Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Участь голови ради Першої української гімназії в обласному зльоті учнівської молоді «Лідери Миколаївщини»
25.09.2017, 19:32

22-24 вересня Миколаївський національний аграрний університет гостинно прийняв учнівських лідерів міста Миколаєва та Миколаївської області. До університету завітали учнівські президенти та відмінники навчання зі всієї Миколаївщини. На гостей очікувала насичена розважальна програма – концерти, тренінги, спортивні змагання, флешмоб, фотосесії, прогулянки та екскурсії містом.

Протягом трьох днів проведення учнівського зльоту «Лідери Миколаївщини» молодь була задіяна у численних заходах. Взявши участь у спортивних змаганнях із різних видів спорту, зокрема шахи, підтягування на перекладині, дартс, стрибки на скакалці, учні продемонстрували свою фізичну підготовку та впевненість у пропагуванні та підтримці здорового способу життя.

Під час засідання об’єднаної ради учнівського самоврядування за участю студентського самоврядування університету відбувся конструктивний діалог, було обговорено важливі та нагальні питання діяльності та ролі учнівського самоврядування у житті школи.

Символічним для молоді стало проведення флешмобу «Долоні єднання», як знак єдності та дружби. Запам’ятається кожному учаснику зльоту відвідування Міського притулку для людей похилого віку та інвалідів, де волонтери університету є постійними гостями та вірними друзями. У притулку та у внутрішньому дворику університету учні висадили троянди на знак доброї пам’яті та співпраці.

Яскраві враження про університетську освіту та студентське життя подарували школярам здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники університету під час екскурсій навчальними корпусами, урочистого відкриття та святкового концерту, української дискотеки.

Під час урочистого закриття заходу було підведено підсумки та нагороджено найактивніших учасників у певній номінації.

Крисюк Дар’я, учениця 6(10)-Б класу, голова ради гімназії взяла участь в учнівському зльоті та отримала грамоту за цілеспрямовану життєву позицію, ініціативність,креативність та вагомий внесок у молодіжний рух Миколаївської області.

Прес-центр гімназії

Перша_украiнс_ка_гiмназiя__iменi_Миколи_Аркаса_зл_от_Лiдери_Миколаiвщини_(5) Перша_украiнс_ка_гiмназiя__iменi_Миколи_Аркаса_зл_от_Лiдери_Миколаiвщини_(11) Перша_украiнс_ка_гiмназiя__iменi_Миколи_Аркаса_зл_от_Лiдери_Миколаiвщини_(10) Перша_украiнс_ка_гiмназiя__iменi_Миколи_Аркаса_зл_от_Лiдери_Миколаiвщини_(8) Перша_украiнс_ка_гiмназiя__iменi_Миколи_Аркаса_зл_от_Лiдери_Миколаiвщини_(7) Перша_украiнс_ка_гiмназiя__iменi_Миколи_Аркаса_зл_от_Лiдери_Миколаiвщини_(4) Перша_украiнс_ка_гiмназiя__iменi_Миколи_Аркаса_зл_от_Лiдери_Миколаiвщини_(3) Перша_украiнс_ка_гiмназiя__iменi_Миколи_Аркаса_зл_от_Лiдери_Миколаiвщини_(2) Перша_украiнс_ка_гiмназiя__iменi_Миколи_Аркаса_зл_от_Лiдери_Миколаiвщини_(1)

Додав: kolinko |
Переглядів: 1299
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018