Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 7
Користувачів: 1
nataliya_fedchenko


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Участь вчителів Миколаївської гімназії №4 у семінарі видавництва Cambridge
09.11.2017, 11:35

8 листопада 2017 року вчителі англійської мови Миколаївської гімназії №4: Богаченко Н.М., Плешивцева Л.М., Чишко О.І. відвідали семінар видавництва Cambridge з теми “The What, Why and How of ZNO Prep. Strategize for Success in Exam Reading”.
Перед початком семінару вчителі змогли ознайомитись з новим посібником з підготовки до ЗНО видавництва Cambridge “ Exam Booster”, отримали інформацію про сертифіковані екзаменаційні центри Cambridge, а також отримали підручники Quick Minds, які були випущені як пілотний проект для шкіл, які працюють з 2017-18 року за проектом Нової української школи.
Розпочала семінар Тетяна Шелепко, методист Cambridge University Press в Украине, яка ознайомила з матеріалами видавництва Cambridge, створеними для учнів та вчителів для підготовки до різних видів екзаменів.
Продовжила виступ Дарина Сіжук - консультант екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні, ознайомивши вчителів зі змінами в класифікації та структурі екзаменів, а також надала вичерпну інформацію про підготовку до міжнародних екзаменів та ЗНО з англійської мови.
Автори підручника Exam Booster - Катерина Проценко (Kateryna Protsenko) та Кріс Ріс (Chris Reese) надали практичні приклади роботи за підручником по підготовці до ЗНО.
Вчителі отримали вичерпну інформацію щодо матеріалів та екзаменів Cambridge University Press та роботою за підручником Exam Booster.

Дякуємо методистам та авторам за методичну допомогу!


Додав: Тетяна9184 |
Переглядів: 1222
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018