Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Уроки на запрошення в ЗОШ №56
13.10.2017, 16:08

Сьогодення все наполегливіше вимагає пошуку таких форм та методів навчання, впровадження яких сприяло б активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів, підвищувало ефективність набуття учнями нових знань, розвивало творчу активність, а також навички колективно злагоджених дій.

З метою презентації результатів творчого пошуку вчителів Миколаївської загальноосвітньої школи №56 були проведені уроки на запрошення для слухачів курсів МОІППО.

Пасічник Альона Миколаївна в межах дослідно-експериментальної роботи з розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти у 2017-2018 навчальному році показала ранкову зустріч, під час якої в невимушеній обстановці у дружньому єдиному колі поглиблювала знання учнів про народні символи українського народу. Сидячи на килимку, діти гралися в гру «Відгадай за описом», обмінювалися інформацією про осінь, погодні умови, згадували цікаву подію із власного життя. В «крісло автора» запросили іменинника цього дня, який розповів про себе та свої захоплення. А наприкінці ранкової зустрічі вчителька частувала дітей ягідками калини. Тому зустріч була цікавою, теплою та відвертою.

Гонтарук Наталя Володимирівна показала інтегрований урок з природознавства та основ здоров’я в 2-А класі. Другокласники поглибили знання про вплив загартування на здоров’я людини, про складові погоди; вчилися спостерігати за погодою рідного краю восени. Зрозуміли важливість для людей знань про погоду. Діти із задоволенням добирали одяг за погодою для ляльок під час практичної роботи. Відеоматеріали та робота в парах поповнили «скриньку» народних осінніх прикмет. А Незнайко разом зі школярами довідався про основні правила загартування та чинники, які впливають на здоров’я людини.

В кінці уроку вчитель презентувала учням на згадку символічні подарунки – кульки синього та жовтого кольорів, що символізують сонце, воду, повітря, які допомагають загартовуватися та спостерігати за погодою рідного краю.

Завдяки перегляду цих заходів присутні отримали позитивні емоції, і у відповідь висловили слова подяки за теплий та ласкавий прийом у стінах нашої школи.

Методична рада школи

IMG_20171011_091350 IMG_20171011_091130 IMG_20171011_090912 . IMG_2468 . . .

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1482
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018