Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Увага! Діти – на дорозі! (ЗОШ №3)
09.09.2017, 13:51

З метою активізації роботи з попередження дорожньо-транспортного травматизму та недопущення фактів порушень вимог Правил дорожнього руху його юними учасниками загін Юних інструкторів руху “БОНД” Миколаївської ЗОШ №3 на початку нового навчального року в рамках профілактичних заходів Увага! Діти – на дорозі!” виступили перед учнями усієї школи.

Бути юним інспектором руху – це не лише приймати участь у щорічних  конкурсах, а й спільна з правоохоронцями щоденна робота з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Саме так вважають ЮІРівці з команди БОНД Миколаївської загальноосвітньої школи №3. І тому, при будь-якій зручній нагоді намагаються поділитись своїми знаннями Правил дорожнього руху з іншими.

ЮІРівці проводять для учнів школи різноманітні конкурси, змагання, театралізовані уроки з правил безпечної поведінки на дорогах, тим самим навчаючи дітей правил дорожнього руху. На думку батьківського та педагогічного колективів, саме юні інспектори руху, як ніхто краще, можуть допомогти навчити малюків основам «дорожньої абетки». Адже яскравий театралізований урок з правил дорожнього руху значно краще сприймається та запам’ятовується дітлахами, ніж звичайна розповідь дорослих.

Прес-центр школи

IMG_5088 IMG_5087 IMG_5086

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1337
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018