Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Відгуки про Mykolaiv EdFest «Освіта Миколаєва: кращі практики, перспективи розвитку, кроки до успіху»
31.08.2017, 19:50

2

28 серпня на базі Миколаївської ЗОШ № 19 для вчителів російської мови, зарубіжної літератури та історії шкіл міста було проведено тренінг «Інтеграція медіаосвіти у викладання суспільно-гуманітарних дисциплін». У ролі тренерів виступили методисти ММЦ  Гайченко О.В. та Майборода Л.М., які переконливо довели актуальність зазначеної теми для нової української школи, познайомили з деякими теоретичними аспектами впровадження медіаосвіти у навчально-виховний процес  та, залучивши присутніх вчителів до активної роботи в групах, продемонстрували ефективні прийоми формування «медіаосвічених» учнів. Вважаю, що подібні методичні заходи є дуже ефективними, оскільки  мають практичну спрямованість, залучають вчителів до активної співпраці та співтворчості. Отримані під час тренінгу знання та вміння педагоги зможуть використовувати як на уроках, так і у виховній роботі, а також у спілкуванні з батьками школярів.

  Лупашко Т.О.,  вчитель російської мови та зарубіжної літератури МЗОШ № 26

Висловлюю велику подяку директорові і вчителям ЗОШ І ст. №65 за проведення чудових майстер-класів під час проведення локації "Індивідуальна траєкторія розвитку дитини". Ми ще раз повчилися . використовувати евристичні методи, розвиваючі практичні завдання на уроках. Пригадали інноваційні технології, які використовують для формування фізичного розвитку школярів.  
Дуже корисними стануть форми роботи для співпраці педпрацівників на засіданнях МО та при організації наступності. 
Впевнена, що все, чого навчилися, буде корисним для організації навчально-виховного процесу у новому навчальному році

Мартенс І.М., ЗДНВР гімназії №4

Хочу подякувати Смирновій Н.М., Коваль Н.Л., методистам НМЦ за інтерактивну лекцію"Навчальні стратегії та техніки педагога у роботі з дітьми, Які мають гіперактивний розлад з дефіцитом уваги", яка відбулася 28 серпня на базі НМЦ за корисну та цікаву сучасну інформацію про розуміння природи ГРДУ, практичні вправи.

Дякую, що даруєте віру і надію у себе і свої сили. Зустріч подарувала багато знань, впевненості, позитивних емоцій.

Алексєєнко О.М., практичний психолог ЗОШ №14

Дякуємо Ільїну О.О. директору ЗОШ №19, Масюті Є.І., директору ЗОШ № 51, Кухаренко З.С., директору міського Будинку вчителя, Єфименко О.М., завідуючій ДНЗ № 67 за надану можливість проведення на базах закладів і технічну підтримку методичних заходів, які відбулися в рамках Mykolaiv EdFest «Освіта Миколаєва: кращі практики, перспективи розвитку, кроки до успіху».

Вдячні всім педагогам, хто підтримував технічний зв’язок під час проведення заходів. Бажаємо творчих успіхів і добра. З надією на подальшу плідну співпрацю!

Колектив Миколаївського науково-методичного центру

Дякую за чудову професійну подорож! 
Локація № 16 «Педагогіка партнерства» (управлінський експрес) МЗОШ І –ІІІ ступенів № 56

Педагогіка партнерства і компетентністний підхід потребують нового освітнього середовища. Тому управлінський експрес «Педагогіка партнерства» МЗОШ І –ІІІ ступенів № 56 мав за основу концептуальні погляди нової української школи, про що свідчили станції на яких побували учасники освітнього фестивалю MykolaivEdFest. «Батьки – школа. Шлях до успіху», «Вмотивований, компетентний вчитель – успішний партнер», «Учнівське самоврядування – школа громадянськості й партнерства», «Дієве партнерство – успішна школа!», «Рефлексія».

Ключовим компонентом формули Нової української школи є педагогіка партнерства. Народна мудрість гласить: «Якщо твої наміри на рік – сій жито, на десятиліття – саджай дерево, на віка –виховуй дітей».

Координатором управлінського експресу «Педагогіка партнерства» була директор школи Мазур Ольга Миколаївна, яка професійно провела експрес через усі станції разом зі своїми колегами: заступником директора з навчально- виховної роботи Орленко Л.С. і Жендубаєвою Л.С., заступником директора з виховної роботи Салмановою О.Ю., педагогом-організатором Пікуль А.В., психологом Журбенко О.М., вчителем зарубіжною літератури Гусєвою Л.В. Вони довели до кожного учасника експресу, що в основі педагогічного партнерства є співпраця, взаємодія, лідерство та довіра.

Педагогічний колектив МЗОШ І –ІІІ ступенів № 56 ініціює нову глибину залученості родини до побудови освітньої траєкторії дитини.

Висловлюю щиру вдячність директору і педагогічному колективу школи за чудову професійну подорож.

З.С. Кухаренко, директор Миколаївського міського Будинку вчителя

Дякую адміністрації ЗОШ І-ІІІ ст. №46 та фахівцям, які організували та провели  23.08.2017 р. нетворкінг  на тему: «Дитина з особливими освітніми потребами у навчальному закладі»!

  Робота групи проходила в атмосфері доброзичливості та психологічного комфорту. Узнала багато нового та цікавого щодо особливостей впровадження інклюзивної освіти в цьому навчальному році, форм роботи з попередження і корекції дисграфії у дітей з особливими освітніми потребами.     Велика подяка фахівцям Миколаївської ПМПК, практичному психологу школи та вчителям початкових класів для дітей із ЗПР!  Вважаю, що знання та навички, отримані на цієї зустрічі допоможуть ефективно працювати в цьому навчальному році.

Практичний психолог ЗОШ  №60 Береславська І.М.

23.08.2017 р. у вищому професійному училищі №7 м. Миколаєва відбувся майстер-клас на тему "Створення розвиваючої комп'ютерної міні-гри для дітей віком від 3-х років". Це була перша "проба", але задоволення отримали всі присутні і всі, хто готував цю презентацію. Ознайомилися з комп'ютерною програмою, яку ще не використовували в школі, але вона як прототип середовища програмування. Цікаво! Дякую адміністрації закладу та дітям, які готували цей захід, а також самим маленьким діточкам, яким вистачило витримки, терпіння та кропіткої роботи!

Берсан Алла Станіславівна

Локація, яка пройшла в спеціалізованій школі №22, була для мене цікавою і корисною.Мова йшла про нові підходи до НВП в початковій школі. Було проведено майстер-клас, квест, міні майстер-класи, які показали практичне використання іноваційних технологій в навчанні дітей іноземній мові.

Циганенко Людмила Германівна, учитель ЗОШ №60

23 серпня 2017 року в ЗОШ №20 брала участь в методичному Inter-city з питання: "Розвиток анатико-прогностичної компетентності педагогів як передумови професійного зростання.
У цікавих формах були проведені з учителями тренінги.Звичайно,взяла для себе чимало корисного.Особливо запамяталася мені робота з психологом цього закладу - Яною Ігорівною.Вона давала цінні поради вчителю з питань співпраці з учнями.
Бажаю педколективу ЗОШ №20 нових творчих успіхів і досягнень.

Циганенко М.П., ЗОШ №60

Колектив дошкільного навчального закладу № 20 висловлює вдячність дошкільним закладам № 84, 140, 82 за продуктивно організовані локації, які відбулися на високому професійному рівні: ЧІТКО, ЛОКАНІЧНО, ЗРОЗУМІЛО. Бажаємо творчого натхнення та професійних перемог

2

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 3251
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018