Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
dnz87vishenka7610


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Використання креативного підходу на уроках англійської мови в ЗОШ №3
30.11.2017, 13:18

З метою активізації вивчення громадянами англійської мови, розширення доступу українців до світових можливостей освіти, культури та економіки, забезпечення інтеграції України до європейського простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку, в Миколаївській ЗОШ №3 сплановано та систематично проводяться відповідні заходи.

У листопаді 2017р. на засіданні методичного об’єднання вчителів англійської мови було підведено  результати  щодо впровадження  на уроках англійської мови креативного навчання - як навчання творчості та розвитку потенціалу кожної особистості. Головним фактором креативного навчання є ініціатива учнів. А так як провідна мета уроку англійської мови – це спілкування, саме використання креативних методів  дає можливість залучити учнів до активного творчого пізнавального процесу, сприяє формуванню мотивації, стимулює до комунікативності та прояву  ініціативи в усіх видах навчальної діяльності.

Вчителі англійської мови школи вдало використовують різноманітні методи креативного навчання. Одним з найбільш поширених  прийомів є дидактична гра, варіативно-ситуативні мовленнєві вправи  - це невід’ємні елементи кожного уроку. Гра є ефективним засобом навчання, який не лише допомагає в оволодінні англійською мовою, крім того, учні відчувають емоційне задоволення як у процесі гри, так і при досягненні результатів. Вчителі постійно використовують фонетичні ігри, скоромовки, римування, ігри  на введення та закріплення лексичних, граматичних  одиниць, ігри на правила читання, ігри на формування та розвиток навичок письма. Синектика – ще один метод, який використовується вчителями школи, як  модифікація технології мозкового штурму. Цей метод  використовується під час  проведення таких уроків, як «уявна подорож»,  ділова гра,  дискусія по типу «ток-шоу»,  урок-змагання та квест.

Наші учні  активно створюють різні проекти: стіннівки, буклети, листівки до свят, мультимедійні презентації. Драматизація та інсценування казок та творів є улюбленішим різновидом групової проектної діяльності наших  дітей. Застосування проектної технології на уроках англійської мови спрямовує інтерес учнів до нових знань, активізації  пошукових зусиль, творчих здібностей та розвитку навичок міжособистісних взаємин.

Говорячи про зв'язок англійської мови з іншими навчальними предметами, маємо на увазі таку систему роботи, при якій у процесі оволодіння іншомовними знаннями, вміннями та навичками учні зможуть збагнути відомі факти з інших дисциплін. У процесі такої роботи вони вчаться застосовувати знання мови у житті. Так, наприклад, можна встановити зв'язок англійської мови з  географією, історією, зарубіжною літературою тощо. Таким чином, використання міжпредметних зв’язків на уроці англійської мови підвищує ефективність навчання.  Спираючись на знання, набуті при вивченні інших предметів, учні збагачують словниковий запас з різних лексичних  тем, а також мають  можливість вести бесіду на різноманітні теми, читати з повним розумінням іншомовний текст, порівнювати і прослідковувати розвиток та встановлювати міжпредметний зв’язок.

Можна зробити висновок, що використання вчителями нашої школи креативних методів навчання – це оптимальний досвід надзвичайно активної та плідної співпраці вчителя та учня, де великого значення набуває  як особистість вчителя так і особистість учня! Саме творчий педагог може навчити творчості свого учня. І підсумком роботи наших вчителів є щорічні переможці  ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з англійської мови та  предметних конкурсів.

 Учитель має принести в дар учню: уроки життя, радості, співпраці, розуміння, думок, пізнання, краси, мудрості, любові…( Амонашвілі)

Методична рада школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 1208
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018